Ігор Яворський : «Якщо я зробив цих дітей щасливими хоч на кілька годин, то вже не даремно прожив на світі!…»

Поділитися

І знову, 21 лютого, у відомому тернопільському кафе «Джелато мафія» пройшла доброчинна  акція «Зроби добро – допоможи дитині!», яка триватиме постійно. Її організатори – обласна організація політичної партії «Україна майбутнього», благодійний фонд Ігоря Яворського «Мрії збуваються», ТОВ «Українське морозиво» та власники «Джелато мафії» – вирішили об’єднати  свої зусилля для того, щоб зробити життя сиріт та дітей з неблагополучних сімей  кращим і цікавішим. Щотижня  більше десятка вихованців тернопільського дитячого притулку відвідують кафе «Джелато мафія», аби в красивій затишній обстановці посмакувати справжньою італійською піцою, різноманітними напоями, солодощами, випічкою і морозивом. Та справа навіть не в пригощанні, а в тому,що це буде для дітей, переважна більшість з яких раніше ніколи не бували в таких закладах, своєрідним «виходом у світ», можливістю пізнати щось нове,розширити світогляд і коло спілкування, познайомитись з цікавими людьми.

«Задумуючи цю акцію, – говорить голова обласної організації партії «Україна майбутнього» Ігор Яворський, – ми думали не тільки про те, як допомогти дітям, а й про те, щоб об»єднати навколо такої благородної справи якомога більшу кількість людей. Адже солідарність(до речі, це ключовий принцип нашої партійної ідеології) – важлива складова українського національного характеру, основа духовної єдності українців. Саме вона сприяє діалогу, взаєморозумінню та розвитку небайдужого громадянського суспільства. На жаль, в наш час багато людей, які мають можливість займатися благодійництвом, приурочують це лише до якихось дат раз-два на рік, але ж це  докорінно неправильно! Тому й об»єдналися ми від щирого серця, щоб мати можливість постійно опікуватись дітьми з непростими долями, які так потребують уваги. 20 грудня вони гостювали у «Джелато мафії» перший раз. І треба було бачити, яким захопленням сяяли очі хлопчиків і дівчаток, які до цього взагалі ніколи не бували в таких в кафе і не знали того приємного відчуття, коли , приміром, батьки ведуть на смачну піцу чи морозиво, винагороджуючи за гарну поведінку або успіхи у навчанні, чи й просто аби порадувати. І якщо я зробив цих дітей щасливими хоч на  кілька годин, то вже не даремно прожив на світі!…».

     Для того, аби благодійна акція  «Зроби добро – допоможи дитині!» не тільки тривала постійно, а й змогла перерости у якийсь потужніший проект , спрямований на покращення життя дітей-сиріт та дітей з неблагополучних сімей, її організатори звертаються з проханням приєднуватись та висловлювати свої цікаві пропозиції до всіх небайдужих громадян та юридичних осіб.

Контактний телефон –  067 352 8484

Збірна України перемогла в естафеті у дівчат на юніорському чемпіонаті світу з біатлону

Музей Чорнобиля у Тернополі (відео)