Ірена Карпа написала бютівцям. свободівцям, тризубівцям і нашоукраїнцям

Поділитися

Шановні представники “Батьківщина”, “Свобода”, “Тризуб”, “НУНС” та інші опозиціонери, і представники громадських організацій, які звертаються до мене особистою поштою, за телефоном чи через соцмережі. Щиро дякую за ваш жвавий інтерес до вираження моєї громадянської позиції та впровадження методів ненасильницького супротиву режиму в дію.  – з таким зверненням у соцмережі  facebook звернулася відома письменниця Ірена Карпа.

Якщо ваші наміри правдиві і чисті, спрямовані на те, щоби в Україні жили не тихі раби, а сильні, свідомі, вільні громадяни, я, що називається, ваша на віки. Підтримуватиму мірою можливого кожну вашу добру ініціативу. Але якщо комусь із вас стукне в голову використовувати моє ім’я заради власного промо, розпускати чутки, що я підтримую вас як конкретну політичну силу чи просто стане очевидним те, що на Україну вам вчергове насрати, а переймаєтеся ви виключно добробутом власної дупи (ОК, просуванням егоїстичних інтересів з паралельним перегризання горла на виборах вчорашньому побратимові), пиняйте на себе. Щиро ваша Ірена Карпа, (“…а далі тисячі таких самих, як я”. А далі і мільйони). 14.02.12. Київ.

Однак це вже не перший прояв того що публічних людей “дістали” спекуляції їх іменем різними політсилами.

Тернопільський гурт Los Colorados підписав контракт з німецьким музичним лейбом “Motor Music”, який займався випуском альбомів Rammstein та Robert Miles

Тернопільським бізнес-леді можна не їздити за красою далеко