111

«Цю патологічно хвору ненавистю до всього українського особу давно пора прибрати з міністерства освіти», – вважає народний депутат України, Іван Стойко. « Подумайте, до прикладу,  чи логічним було б скоротити кількість уроків грузинської мови, та виключити історію Грузії з шкільної програми цієї країни, у Франції заборонити вивчати історію та мову французів, у Німеччині – німців і т.ін.   Абсурдність реформ Табачника зрозуміла всім , як і те на кого і на яку державу він працює. Фактом є те, що  цей «манкурт» отримує зарплату державного службовця  України вищого рангу за знищення української мови та історії. Більшого нонсенсу годі придумати. Хотів би я побачити Дмитра Табачника Міністром освіти іншої країни який заборонив вивчати її рідну мову та історію. Гадаю, що цього ж дня він був би викинутий народом тієї держави як з посади, так і з країни,»   – висловлює думку Іван Михайлович.

«Це що – нова програма виховання так званих « табачників  у мініатюрі», які ненавидять своє коріння, ігнорують історію, мову, культуру, виростають справжніми  яничарами та покидьками?

Не буде цього ніколи! І ми не станемо звертатися вкотре до Президента та просити звільнити цю одіозну особу з міністерського крісла. Досить.

Впевнений, терпець українського народу увірвався. Ми не є аморфною масою, яка танцює під дудку нинішньої  україножерної влади. Наше молоде покоління є найвищою цінністю української держави . Відношення  студентства до цього «перевертня – міністра» нещодавно ми бачили у формі ляпасу  по фізіономії букетом квітів юною студенткою, яка не побоялася що її виключать з навчального закладу і передала думку всієї  патріотичної молоді  України.

Не  за горами той час коли український народ вчинить справедливий суд над «ворогом всього українського», коли учні, студенти, батьки та вчителі, політики та правоохоронці викинуть з Міністерства освіти України «гидку потвору минулого», а на його місце буде обрана людина, яка поважає  державу Україну, сповідує українські національні цінності та інтереси» , – зазначив народний депутат.

 

Прес-служба народного депутата України Івана Стойка5 comments

 1. Ю

  У этих бэндеров только об одном мысли – про МОВУ та ВЫШИВАНКУ. Ну тупые БАРАНЫ! Уверен, что эти народные ДАРМОЕДЫ даже не читали проект закона, им лишь бы завалить регионала. Табачник на голову выше любого вашего оранжевого.
  НЕ дай бог Янукович сдаст Табачника – я потеряю к нему всякое уважение. Тогда точно задушат нас оранжевые своей мовой, вышиванкой, соломенной крышей! Весь мир развивается, даже Африка, а эти все про одно. Лучше б вы не вылазили со своих копонок 🙂

 2. 000

  У тупих Ю одна думка – пожерти та напитися, дебіло донбаське. Нічого, вже недовго…

 3. Maciavelli

  Табачник-провокатор и украиноненавистник…Все об этом знают, все ему моют кости, а это чмо сидит в своем кресле, гадит на все Украинское и поплевывает в потолок…Значит кто виноват? Кто 1-ый ненавидит страну и ее народ? Отгадайте со 100 раз)))))Правильно- г а р а н т…вот и корень зла…

 4. Frееdom

  Ты прав, Ю! Табачник – единственный министр на Украине, за которого не стыдно. И пусть нацики в силу своей закомплексованности воют; собаки лают а караван идет.

 5. аня

  “Табачник – единственный министр на Украине, за которого не стыдно”.
  І кому ж це не стидно за нього???Скажіть шо за Яника вам теж не стидно, і я скажу шо ви з ним навчалися в одному ПТУ.” А караван идет” – іде за вами ,за совецкими совками. Табачника треба в Сибір разом з Яником ,так як колись наших людей засилали, і разом з ними ” тем кому не стидно”. А якшо не тодобаеться в Росію до п’яниць та наркоманів – така ваша вэликая бидлячая культура.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.