Абсурдність реформ Табачника зрозуміла всім

Поділитися

«Цю патологічно хвору ненавистю до всього українського особу давно пора прибрати з міністерства освіти», – вважає народний депутат України, Іван Стойко. « Подумайте, до прикладу,  чи логічним було б скоротити кількість уроків грузинської мови, та виключити історію Грузії з шкільної програми цієї країни, у Франції заборонити вивчати історію та мову французів, у Німеччині – німців і т.ін.   Абсурдність реформ Табачника зрозуміла всім , як і те на кого і на яку державу він працює. Фактом є те, що  цей «манкурт» отримує зарплату державного службовця  України вищого рангу за знищення української мови та історії. Більшого нонсенсу годі придумати. Хотів би я побачити Дмитра Табачника Міністром освіти іншої країни який заборонив вивчати її рідну мову та історію. Гадаю, що цього ж дня він був би викинутий народом тієї держави як з посади, так і з країни,»   – висловлює думку Іван Михайлович.

«Це що – нова програма виховання так званих « табачників  у мініатюрі», які ненавидять своє коріння, ігнорують історію, мову, культуру, виростають справжніми  яничарами та покидьками?

Не буде цього ніколи! І ми не станемо звертатися вкотре до Президента та просити звільнити цю одіозну особу з міністерського крісла. Досить.

Впевнений, терпець українського народу увірвався. Ми не є аморфною масою, яка танцює під дудку нинішньої  україножерної влади. Наше молоде покоління є найвищою цінністю української держави . Відношення  студентства до цього «перевертня – міністра» нещодавно ми бачили у формі ляпасу  по фізіономії букетом квітів юною студенткою, яка не побоялася що її виключать з навчального закладу і передала думку всієї  патріотичної молоді  України.

Не  за горами той час коли український народ вчинить справедливий суд над «ворогом всього українського», коли учні, студенти, батьки та вчителі, політики та правоохоронці викинуть з Міністерства освіти України «гидку потвору минулого», а на його місце буде обрана людина, яка поважає  державу Україну, сповідує українські національні цінності та інтереси» , – зазначив народний депутат.

 

Прес-служба народного депутата України Івана Стойка

Тернопільський каскадер знімається у російських серіалах із гонораром 800 євро за день

Новини тернопільської інтернет-газети “Про все” можна читати в “Вконтакте”