Іван Стойко : «Разом діяти і відстояти національні святині!»

Поділитися

2 лютого   народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації Політичної партії «За Україну!» Іван Стойко взяв участь у громадських слуханнях щодо недопущення прийняття Закону України “Про внесення змін до деяких законів України (щодо передачі об’єктів культурної спадщини релігійним організаціям)”, які відбулися у м. Тернополі.

Виступаючи перед представниками політичних партій та громадських організацій Тернопільщини, Іван Михайлович охарактеризував чинну владу такою, яка «  діє нахабно і цинічно», «є безсилою , продалася Москві, та перебуває на «кремлівському поводку»». Він закликав жителів Тернопільщини проявити у даній ситуації твердість, мудрість , толерантність та кожен сказати собі «я готовий до боротьби»».

Іван Стойко запропонував присутнім зібрати на Театральному майдані Тернополя віче аби висловити свій протест проти приватизації українських святинь . Другим етапом боротьби  народний депутат вважає пікетування Адміністрації Президента, Уряду та Верховної Ради України. Що стосується народних депутатів України, то І.М.Стойко впевнений, що в парламенті знайдеться біля сотні таких , які категорично виступлять проти прийняття цього антиукраїнського закону і якщо буде потрібно, то вдадуться до пікетування трибуни та інших методів боротьби у стінах парламенту.

Депутат також вважає за доцільне у Тернополі створити постійно діючий організаційний комітет по захисту українських святинь, який би очолив голова обласної ради Олексій Кайда.

Іван Михайлович звернувся до Олексія Петровича із пропозицією зібрати позачергове засідання Тернопільської обласної ради в зв’язку із ситуацією яка склалася навколо Почаївської Лаври та інших українських святинь.

Підсумовуючи, Іван Стойко зазначив, що «усі патріотичні партії та громадські організації повинні бути єдиними, пильними та твердими , як криця аби відстояти наші національні інтереси.»

Він також висловив надію. що «з цієї зали піде велика хвиля того опору, того широкого фронту, який дасть нам змогу відстояти наші святині, тому  що їх будували наші предки, наші діди і прадіди, і вони ніколи не належали Московському патріархату. А для цього нам слід бути єдиними.»

 

Прес-служба народного депутата України Івана Стойка

 

У «Джурі» вийшла книга Володимира Мармуса “Доля обрала нас”

Звернення голів Тернопільської, Івано-Франківської та Львівської обласних рад з нагоди дня створення ОУН