Як доктор Хаус “порвав” журналістку 1+1 (відео)

Поділитися

20 лютого 2012 року на американському телеканалі Fox вийшла 13 серія “Хазяїн в домі” 8 сезону популярного телесеріалу “Доктор Хаус”. Поміж іншого, у цій серії у помешканні Ґреґорі Хауса з’являється портрет Тараса Шевченка.

Згідно сюжету, Хаус одружився із українкою Домінікою Петровою, щоб допомогти їй отримати “ґрін карту”, а з нею і право на проживання та роботу в США.

Вчера в «ТСН. Особливе» наконец-то произошло нечто особенное и доселе небывалое. Ведущая новостей «1+1» Соломия Витвицкаяот смеха не смогла прочесть подводку к сюжету.Виной всему «Доктор Хаус», а точнее, информация о том, что в сериале герой Хью Лори женился на украинке Доминике Петровой из Кременчуга и повесил на стене портрет Тараса Шевченко со словами «Твоя бабка – горячая штучка» (Your grandmother’s kind of sexy). Начав читать следующую новость про «бедную Настю» Елену Корикову, Соломия так и не смогла ее закончить, едва сдерживая смех.


Домініка – родом з Кременчука. В неї є брат і три дядька – Микола, Федір і Володимир. Також у Домініки є шкільні друзі Василь та Оксана, але з Оксаною вона не спілкується, бо та цілувалась з Павлом, який подобався Домініці.

Скриншот: My report

У цій серії виявляється, що іміграційна служба США буде перевіряти шлюб Хауса та Петрової, тож  вони готуються, щоб не завалити перевірку.

Скриншот: My report

Зокрема, Хаус вішає вдома портрет Тараса Шевченка зі словами: “Твоя бабця гаряченька штучка” (“Your grandmother’s kind of sexy”, – тут і далі український переклад цитується за UAteam). На що Домініка йому відповідає: “That is Taras Shevchenko, the greatest Ukrainian poet” (“Це Тарас Шевченко – великий український поет”). “Той, що написав “Як тебе не любити, мій Креченчук”?”, – спитався Хаус в перекладі чудової команди UAteam. В оригіналі ж він питає, чи це бува не автор “There once was a man from Kremenchuk”. Фраза “there once was a man” є популярним початком англійських віршів-лімериків.

Скриншот: My report

У подальшому розвитку сюжету доктор Хаус та Домініка Петрова готуються до перевірки, навіть проводять фотосесії зі “спільного відпочинку”. Проте, перевірку завалюють, але завдяки слізним проханням Домініки подружжю дають ще один шанс й примушують до піврічного спільного життя “день в день”. Тож хто-зна, чи не буде ще весілля на Полтавщині…

Скриншот: My report

У день прем’єри серію подивилося понад сім мільйонів американців.

myreport.com.ua
Джерело: <a href=”http://gazeta.ua/articles/culture/_doktor-haus-pereplutav-tarasa-shevchenka-iz-garyachoyu-ukrajinskoyu-babuseyu/424052″>Gazeta.ua</a>

Заступник голови Борщівської райдержадміністрації, який недавно був затриманий за хабар, вже проводить наради

Що цікавого покажуть у тернопільському облдрамтеатрі в березні? (афіша)