111

Чутки про те, що Віктор Ющенко підшуковує виборчий майданчик, щоб балотуватися восени до Верховної Ради, мусуються вже кілька місяців. Віктор Андрійович, мовляв, приглядає для себе котрийсь із мажоритарних округів у Західній Україні. Хоча сам Ющенко запевняє, що «мажоритаркою» не цікавиться.

А Ви як ставитись до ідеї Ющенка?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...

«Я вирішив для себе, що йти по округу не можу, тому що це слабка позиція. Вона б свідчила про те, що я подбав про себе, знайшов округ, де пройду, і мене не цікавить, що буде з моєю політичною силою», – заявив Ющенко в інтерв’ю Weekly.ua.

Невже Віктор Андрійович зібрався у списку «Нашої України» з її провальним рейтингом до парламенту пробиратися? Ні, плани у Ющенка ще фантастичніші. «Моя й інші політичні сили, – каже, – пройдуть процес консолідації й виступлять як єдина політична платформа. Я ж буду у тому місці й у тій якості, які будуть необхідні для цього політичного руху… Буде це перший номер у списку або сто перший, або взагалі ніякий – я прийму будь-яку відповідь на це питання», пише Високий замок

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.