111

На електронну скриньку інтернет-газети “Про все” прийшов тижневий огляд туристичних новин від ІНФОТУРЦЕНТРу

17-20 травня 2012 року відбудеться ІV Західноукраїнська туристична виставка-фестиваль. Відповідне розпорядження підписав голова обласної державної адміністрації В.А.Хоптян.

***

У Бережанському районі Тернопільської області відбулися змагання з мандрівництва «Снігохід». Захід мав на меті залучення молоді до пішохідного туризму, популяризацію здорового способу життя та ознайомлення з місцевими історичними пам’ятками.

***

7 лютого у Зборові відбулося чергове засідання координаційної ради з питання створення історико-культурного заповідника «Поле Зборівської битви 1649 року».

***

9 лютого у Барі “Коза” відбувся «вечір китайської культури». Захід пройшов за підтримки міжнародної молодіжної організації AIESEC в  рамках проекту “First step to China”.3 comments

 1. юрій

  Якщо пані Римар та її центр “працюють” то нехай розкаже і надасть інформацію що вона конкретно робить в туризмі (наприклад про проект в Устечку, який вона провалила і т. д.), а не приписує чужі здобутки

  1. Колектив ІНФОТУРЦЕНТРу

   Шановний пане Юрію, запрошуємо Вас відвідати ІНФОТУРЦЕНТР, де Ви матимете змогу детально ознайомитися з нашою роботою, результатами проекту ” Туристично-рекреаційний кластер Дністровський каньйон”, в рамках якого розпочато роботи зі створення туристично-відпочинкового центру в с. Устечко. Наша адреса м.Тернопіль вул. Качали 3. тел. 52-89-89.
   Чекаємо!

  2. Юрій Миколайович

   Пане Юрію! Зі всього видно, що Ви “умієте” файно писати та виконувати проекти. 🙂 Цікаво, на що ви спромоглися за своє життя!!!!? Думаю, що НІЦ! Ви хоч були раз на Дністровському каньйоні? Думаю, що НІ! А в Устечку КЛАСНО! Римар – молодець! Інтелектуалка, розумниця! Таких, як вона – одиниці!!!! А таких , як, Ви – пане ЮРКО – мільйони!!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.