На Тернопільщині внаслідок низьких температур знову травмуються та гинуть люди

Поділитися

Незважаючи на те, що морози послабшали, все одно  трапляються випадки травмування та загибелі людей від загального переохолодження тіла.
16 лютого 2012 року в Борщівську центральну районну клінічну лікарню з діагнозом «Обмороження пальця лівої стопи» госпіталізовано жительку села Вербівка, 1928 року народження.
Також 16 лютого 2012 року до Чортківської центральної районної клінічної лікарні госпіталізовано громадянина 1974 року народження, з діагнозом «Обмороження обох стоп».
Того ж дня, з діагнозом «Обмороження сідниць» в Лановецьку центральну районну клінічну лікарню госпіталізовано жителя села Малі Куськівці громадянина 1966 року народження, та в Тернопільську центральну районну клінічну лікарню госпіталізовано жителя села Скоморохи громадянина 1931 року народження з діагнозом «Обмороження нижніх кінцівок».
15 лютого 2012 року близько 20 години в селі Боложівка Шумського району у власному житловому будинку виявлено тіло громадянина 1951 року народження. Як з’ясувалося пізніше, причиною смерті стало переохолодження організму.

Управління МНС України в Тернопільській області закликає жителів  бути обережними під час руху на засніжених та слизьких дорогах, не залишати дітей без нагляду. Тепло одягатися та не зловживати алкогольними напоями. Думка про те, що алкоголь «зігріває» – хибна!
Бережіть своє життя!

У Чорткові сестри Пресвятої родини розповідали про богопосвячене життя

Головний комуніст України назвав найбагатшого уродженця Тернопільщини… козлом