111

Лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок боїться, що чинна влада його заарештує.

Як передає УНІАН, про це він заявив у неділю на прес-конференції в Кременчуці Полтавської області.

Зокрема, відповідаючи на запитання про те, що в країні лідерів опозиції заарештовують і чи не боїться він арешту, Тягнибок заявив: “Якщо скажу, що не боюся, то ви мені не повірите. Боюся! Вони можуть придумати безліч можливостей і приводів зробити це”.

Разом з тим він упевнений, що для нього таких приводів, які “діючий донецький клан знайшов для Тимошенко, Луценка та інших, немає”.

“Я не був при владі і з цього боку вони до мене не підкопаються. І взагалі, мене краще не чіпати. Це їм гратиме тільки в мінус. Суспільство не зрозуміє їхнього такого кроку і це тільки підігріє градус до революційної ситуації, котра зріє в країні”, – сказав Тягнибок.

Тим часом він заявив, що в нинішній ситуації “все може бути”.

Також Тягнибок вважає, що влада не випустить екс-прем’єра Юлію Тимошенко з в’язниці до парламентських виборів, які відбудуться восени 2012 року.

1 comment

  1. Таня

    Тягнибок, если ты действительно яваляешься патриотом Украины и желаешь быть лидерои нации – перед выборами должен войтив состав Батькивщины, под ее флагами – иначе вся твоя работа пойдет на пользу только ПРбанде, чтобы ты не говорил и как бы не оправдывался – тебе бандюки за то еще и приплатят!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.