111

Сьогодні, 10 лютого 2012 року, обрано нового голову Чортківської районної ради. Ним став висуванець «Нашої України» Володимир Заліщук, який маючи підтримку Партії Регіонів, «Нашої України», Української народної партії, Народного Руху України та Фронту Змін отримав 56 голосів. За кандидата від опозиції «бютівку» Марія Горбаль проголосували 28 депутатів. Один бюлетень визнаний недійсним, ще в одному стояла відмітка навпроти пункту «Не підтримую жодного».

Підтримувати Володимира Заліщука приїхав цілий десант із обласного центру: голова Тернопільської обласної організації партії «Наша Україна» Петро Мандзій, його однопартієць, голова бюджетної комісії обласної ради Олександр Стадник, заступник голова облдержадміністрації Петро Гоч, начальник відділу агропромислового розвитку Тернопільської ОДА Андрій Хома. Вдалось однопартійцям Ющенка і Наливайченка, за допомоги Партії Регіонів схилити на свій бік усіх депутатів від «Фронту Змін», які не зважаючи на підписані в Чорткові та Тернополі угоди відразу ж почали їх невиконувати.

Окрім того, представники опозиції «свободівці» та «бютівці» недорахувались в своєму ешелоні декількох бійців, які за сприяння влади відправились у відрядження або на лікарняне.

Нагадаємо, попереднього разу голову Чортківської районної ради не вдалось обрати. Під час сесії 31 січня 2012 року кандидат від влади Володимир Заліщук отримав підтримку 44 депутатів із 46 необхідних. За кандидата від опозиції Марію Горбаль проголосували 43 депутати, повідомляє “Інформаційний простір”

4 comments

 1. василь

  Ці виродки з ПР заставляють людей під тиском звільнення з роботи вступати в їх лави.Майже всі державні установи які ще залишились це роблять.

 2. читач

  Всіх працівників спиртових заводів вже примусово прийняли в Партію Регіонів! Досить того що вже давно розікрали ці заводи, зробили цехами без статусу юридичної особи і печатки, то деякі вже готуються до банкрутства. А ще, кожен працівник, який став членом Партії Регіонів, примусово написав заяву на відрахунок із щомісячної зарплати 5 гривень як партійні членські внески.
  ЛЮДИ!!!! РЯТУЙТЕ!!!!

  1. Віталій Мацюк

   У кого є детальніша інфомація щодо такої примусівки, а також такого паскудства в інших галузях – напишіть у коментарях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.