111

Після виходу скандального номера «Нової тернопільської газети» на зустрічі з мером за кавою заступник головного редактора вищезгаданої газети розповів, що редакція має інформацію про зґвалтування трьома іноземними студентами тернополянки. Зрозуміло, що інформація була сказана у неформальному спілкуванні, проте чимало журналістів очікували на «новий козир» газети у піднятій актуальній проблемі. Проте, замітки не вийшло. З яких причин – невідомо. Проте, на першій сторінці вийшла редакційна стаття із вибаченнями перед іноземними студентами.

“Колаж на першій сторінці газети у жодному разі не є проявом расизму. Це швидше алегорія, якою ми намагалися показати, що індивідуум чоловічої статі у нетверезому стані (будь-якої раси, національності та віросповідання), який ще й залицяється до жінки, нагадує мавпу”, – пише редакція у статті.

Що ж до наявністі в колажі фото студентів Тернопільського технічного університету, у газеті відзначили, що таким чином хотіли продемонструвати, що іноземні студенти у Тернополі не лише навчаються, а й відвідують розважальні заклади, де споживають не лише безалкогольні напої.

Журналісти «Нової…» наголошують: редакції прикро, що резонансна стаття “кинула тінь расизму на редакцію, Тернопіль і загалом Україну.

Якщо публікація в газеті, а точніше, допущені в ній деякі некоректні висловлювання образили честь і гідність іноземних студентів, то редакція щиро жалкує з цього і просить вибачення.

3 comments

  1. Eric

    “Нова” – респект!!! є проблема, її висвітлили саме в такому світлі, як вона є…якщо б чорнобривці поводились у Німеччині чи в іншій цивілізованій європейській країні так, як тут, Євро – 2012 би гралося їхніми головами….не менше і не більше…

  2. Олег

    Bodja i Eric, в мене одне питання до вас.Чи можливо жесь скачати ту газету,так як домашню та РІА+ без рекклами?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.