Тернопільська інтернет-газета «Про все» розпочинає конкурс політичної лайки

Поділитися

Тернопільська інтернет-газета «Про все» розпочинає новий конкурс. Надзвичайно актуальний – «Скажи правду про політика». Ні, патякати язиками, які наші політики  погані ніхто не буде. Це й так всі знають. Треба влучно і лаконічно сказати, діяльність якого політика у вас асоціюється з певною лайкою. Тобто, дати зрозуміти політику, як ви оцінюєте його діяльність, а не якісь особистісні вади. Наприклад, косоокість, заїкання чи клаповухість. Матюк, як кажуть по простому в народі,  потрібно аргументувати. І обов’язково  дотепно та по суті.

Якщо він у Вас дуже моцний  – хоча б одну букву пропускати, вставивши зірочку (*).  Проте редакція наполягає, щоб лайка була виключно українською. Для чого цей конкурс? Та тому, що вже весь Тернопіль і , напевно, всю Україну, обклеїли біг-мордами політики різних мастей, в газетах поширюються пустопорожні заяви, обіцянки. Наш конкурс-голосування покаже, як насправді  люди оцінюють діяльність політика. Найпопулярніші версії лайки до найпопулярніших політиків будуть запропоновані на голосування. Тобто, і читачі, і сам політик дізнаються з якою лайкою найбільше асоціюється його діяльність.

Читач, який запропонує у сполученні «політик-лайка» переможну версію у голосуванні отримає корону. Чоколядову J. Поки що. Рекламодавці обіцяють зробити приємний сюрприз.

Щодо політиків -«переможців» – чекаємо ваших пропозицій у коментарях як їх нагороджувати і чим саме.

До речі, тернопільськими політиками можна не обмежуватись. Адже інтернет – без меж.  Можуть приєднуватись читачі з інших областей. Вказуйте лишень звідки ваш кандидат. Звичайно, оминути увагою російських та світових політичних діячів, які «зачіпають» вас за живе своєю діяльністю, заявами чи т.п. ми також не можемо.

Отож, пишіть. Творіть. Голосуйте

Конкурс триватиме до кінця виборів –  1 листопада 2012 року.

З повагою, тернопільська інтернет-газета «Про все»

На сайті МВС у вільному доступі лежить піратська Windows та MS Office

Скандали у тернопільському і кіровоградському театрах: знайди відмінності