“Тернопільводгосп” пропонує в оренду перелік ставків області

Поділитися

Ознайомитись з переліком можна тут

Як взяти в оренду водний об`єкт

Примірний порядок вирішення питань надання водних об’єктів у користування на умовах оренди
1. Юридична або фізична особа звертається із заявою до сільської/селищної ради з проханням погодити надання в оренду водного об’єкту (ставка).
2. Сільська/селищна рада на сесії приймає рішення відносно погодження надання водного об’єкту (ставка) в оренду (можливий висновок).
3. Сільська/селищна рада або районний відділ земельних ресурсів надають заявнику план (схему) (або викопіровку із плана землекористувань) земельної ділянки на якій розміщений водний об’єкт (ставок).
4. Маючи ці 2 документи юридична або фізична особа звертається до районної державної адміністрації, як орендодавця водних об’єктів (ставків), із заявою (проханням) «Прошу надати у користування на умовах оренди водний об’єкт (ставок) площею водного дзеркала ___ га, який розміщений на території ___________ сільської/селищної ради та оформити договір оренди».
До заяви заявник додає матеріали отримані в сільській/селищній раді.
5. Районна державна адміністрація, відповідно до статті 51 Водного кодексу України приймає розпорядження голови райдержадміністрації про надання юридичній або фізичній особі в оренду водного об’єкту (ставка) площею водного дзеркала(га), розміщеного на землях ________ сільської ради та доручає відповідним службам (юридичній, відділу, іншим) оформити договір оренди водного об’єкту.
6. Договір оренди підписується орендодавцем і орендарем та подається на остаточне погодження до міжрайонного управління водних ресурсів, що обслуговує цей район, та держуправління охорони навколишнього природного середовища в Тернопілсьькій області (ст.51 ВКУ).
7. Додатки до договору оренди водного об’єкту:
а) Рішення (висновки) сесії сільської/селищної ради про незаперечення надання водного об’єкту в оренду.
б) План (схема) земельної ділянки на якій розміщений водний об’єкт.
в) Розпорядження голови райдержадміністрації про надання в оренду водного об’єкту.
г) Акт перенесення меж водного об’єкту та земельної ділянки в натуру.
д) Акт прийому-передачі водного об’єкту в оренду.
8. Крім цього орендар повинен мати договір на оренду земельної ділянки, які зайняті водним об’єктом, гідроспорудами та прибережними захисними смугами. Земельна ділянка надається в оренду згідно існуючого земельного законодавства.

Тернопільський нардеп підтримує львівську газету “Експрес”

Скандальною історією 2-Б класу зацікавився мер Тернополя