Тільки єдиною командою, тільки будучи разом, ми зможемо повалити цю бандитську владу і змінити її на справді українську

Поділитися

Сьогодні у Верховній Раді України виступив народний депутат України Іван Стойко. Лідер Тернопільської обласної партії «За Україну» заявив:

«Ви знаєте,  з кожним днем думаєш, а що ж завтра втне ця так звана неукраїнська або окупаційна влада? Бо за цих два роки, які керує в Україні Янукович, нічого, окрім приниження пенсіонерів не було. Вони поставили на коліна український бізнес, наших підприємців, провалили соціально-економічну політику. Влада не зробила абсолютно нічого. Сьогодні і далі йде напад на гуманітарну політику, і яскравий приклад цьому недавно внесений саме провладною більшістю законопроект, яким повинна бути відібрана в української нації і Почаївська, і Київо-Печерська лаври. Ми цього  не допустимо!

Я впевнений, що завтра буде знову ж таки оця їхня платівка про українську мову або про надання другої державної російській мові, я впевнений, що вони будуть грати на цих почуттях, але українці і Донбасу, і східних, і південних регіонів уже, я впевнений, зрозуміли цю владу, яка працює не для людей, а для себе.

Сьогодні я обурений тим, що так званий спікер кримського парламенту звернувся до своїх підлеглих, що начебто останнім часом органи центральної влади України почали направляти йому кореспонденцію на адресу саме його і його влади в Криму українською мовою. Вдумайтесь, це чиновник найвищого рангу, який працює в Україні. Не в якійсь там Рязанській чи в Тамбовській області. І він сміє ображати українську мову – нашу націю, ту мову, яка єднає всіх українців. Ось такий цинізм нинішньої влади.

Але більше того, хочу сказати. Вже не дивує навіть призначення Табачник – два роки тому на посаду міністра освіти, який зневажив взагалі західних українців і сказав, що галичани це не українці, це Бог знає хто.

Сьогодні останніми тижнями було призначено двох силових міністрів. Останній – Саламатін, який нещодавно став громадянином України. Але я маю підозру, що  він є являється працівником спецслужби іншої держави.  Аналогічна ситуація з Калініним, який очолив Службу безпеки України, який однозначно, є і КГБешником, і ФСБешником в сучасному вимірі.

І тому, як на мене, Янукович уже завчасно, ще до кінця своєї каденції, підняв дві руки і здався на милість Путіну, який завтра призначить себе Президентом Росії.

Тому ми, українські патріоти, всі партії національно-демократичного спрямування сьогодні, як ніколи, повинні єднатися. Тільки єдиною командою, тільки будучи разом, ми зможемо повалити цю бандитську владу і змінити її на справді українську. Дякую і Слава Україні!

 

Хто нагодує чортківських дітей?

У вас зневоднення шкіри? Що робити?