„Вплив діалогу місцевого самоврядування з центральною владою на розвиток громад”

Поділитися

Презентація програми «Громадські зв’язки». Програма стажування у США за темою «Вплив діалогу місцевого самоврядування з центральною владою на розвиток громад» у Тернополі/Тернопільській обл. та Рівному/Рівненській обл.

 Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) повідомляє про початок програми „Громадські зв’язки” (Community Connections Program) у Тернополі/Тернопільській області та Рівному/Рівненській області, яка передбачає 3-тижневе стажування у США за темою „Вплив діалогу місцевого самоврядування з центральною владою на розвиток громад”. Група складатиметься з 10 осіб. Під час перебування у США учасники проживатимуть у приймаючих сім’ях. Для участі у програмі знання англійської мови не вимагається.

Для участі в конкурсі запрошуються такі фахівці: представники органів місцевого самоврядування, обрані та призначені представники міських та селищних рад, юристи органів місцевого самоврядування, активісти третього сектору, місцеві працівники медіа, представники регіональних відділень Асоціації міст України.

 

Орієнтовна дата поїздки групи з 9 липня по 30 липня 2012 року.  Всі витрати покриваються програмою, окрім витрат, пов’язаних із виготовленням закордонного паспорта та подорожей територією України.

 

Засідання відбудеться  13 лютого 2012  року  (понеділок) о 13 год  00 хв. у приміщенні Тернопільського прес-клубу, що на бульварі Шевченка, 23 (вхід з двору вул. О. Кульчицької).

 

З повагою,

в.о.  голови  Тернопільського прес-клубу                       Анжела Кардинал

Всіх працівників спиртових заводів Тернопільщини примусово прийняли в Партію Регіонів!

У тернопільському педуніверситеті познайомляться “валянки”