111

У навчальному класі Бучацького районного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних на тему: «Здоровий спосіб життя – запорука професійних успіхів» за участю начальника Бучацького центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Анжеліки Міщанчук, яка ознайомила присутніх з державною політикою формування здорового способу життя, поінформувала про лікувально-профілактичні заклади області, що ведуть обстеження на СНІД і надають громадянам високоякісну анонімну та безкоштовну допомогу.

Пані Анжеліка зауважила, що за даними експертів ООН серед країн Європи епідемія ВІЛ/СНІДу в Україні досягла найзагрозливіших масштабів, тому здоровий спосіб життя – це і можливість запобігти захворюванням, і, водночас, гарантія активного способу життя.

Присутні ознайомились із шляхами розповсюдження та методами профілактики цих хвороб, правилами ведення здорового способу життя.

– «Нічого люди не бажають більше зберегти і нічого, між тим, менше не бережуть, ніж своє власне життя», казав Ж.Лабрюйєр. Як свідчать дослідження експертів Всесвітньої організації охорони здоров`я, здоров’я людини на 60% визначається її способом життя, на 20% – станом довкілля і лише на 8% – медициною, – звернулась до присутніх Ажеліка Міщанчук. – Здорова людина прагне до активного суспільного, особистого та професійного життя. Вона намагається досягти висот у фаховому середовищі, приносить користь собі та суспільству.

На семінарі йшлося про те, що збереження і відновлення здоров’я – це активний процес, що вимагає від людини не лише дотримання певних норм харчування або підтримки хорошої фізичної форми, а й аналізу власної поведінки та психологічного стану. Хвороби мають глибокі причини, їх прояви здебільшого є наслідком емоційних і душевних проблем. Якщо людина не хоче виправити себе, то такі проблеми не під силу вирішити й лікарю, навіть із використанням досконалих технічних засобів діагностики і лікування.

Спеціаліст районного центру зайнятості ознайомила присутніх із загальними правилами ведення здорового способу життя, розповіла про вплив стану здоров’я людини на професійні вибір, становлення і кар’єру, розвиток особистості.

Безробітні взяли активну участь у дискусії щодо чинників та складових здоров’я людини, об’єктивних та суб’єктивних причин виникнення хвороб, переваг ведення здорового способу життя, становлення на ринку праці людини, яка цінує своє здоров’я

– Смерть чи втрата здоров’я – занадто велика плата за незнання. Треба знати про хворобу якомога більше і вміти захистити себе від неї. Ця інфекція може загрожувати усім, але якщо людина дбає про себе, веде здоровий спосіб життя, живе за законами моралі, то ризик зараження ВІЛ мінімальний, – висловився один з учасників заходу.

3 comments

  1. ліля

    ваш сайт не просто “жовтий”, а низькопробний якийсь, чи що… як може здорова людина написати такий заголовок до цілком буденності статті? ) більше ніколи до вас заходити не буду )

  2. Оля

    О, з центру зайнятості написали. Памятаю, як була безробітною десь до року часу, як мене змушували приходити і слухати ці брєдні..одні дівчата там грант виграли, то втирали нам про високі технології, як бізнес почати..після цих лекцій просимо дайте кредит на початок бізнесу – лише сміялись…тепер ось бачу “сексуальне навантаження” зробили..як це нормальним людям слухати??? Ви що, знущаєтесь??? Гнати там всіх треба вшию..у тернопопільському центрі такі мегери працюють що просто жах..стою чекаю коли мені зайти..досі не забула..хоч рік минув…а та мордата чай пішла пити..заходжу, коли прийшла, а вона мені – ви чому спізнюєтесь??? я афанарєла від такого питання…ще мені заяву зробила – ще раз запізнюся на призначений час..то втрачу допомогу…я тоді так плакала по дорозі…треба таких блядюг на чисту воду виводити!

  3. ліля

    повірте, що не з центру зайнятості. просто мають бути якісь стандарти журналістики, адже якщо є проблема, про це потрібно писати, але не опускаючись до базарного рівня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.