Замість дати роботу безробітним, у Бучачі начальниця центру зайнятості тренує м’язи язика в сексуальній сфері

Поділитися

У навчальному класі Бучацького районного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних на тему: «Здоровий спосіб життя – запорука професійних успіхів» за участю начальника Бучацького центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Анжеліки Міщанчук, яка ознайомила присутніх з державною політикою формування здорового способу життя, поінформувала про лікувально-профілактичні заклади області, що ведуть обстеження на СНІД і надають громадянам високоякісну анонімну та безкоштовну допомогу.

Пані Анжеліка зауважила, що за даними експертів ООН серед країн Європи епідемія ВІЛ/СНІДу в Україні досягла найзагрозливіших масштабів, тому здоровий спосіб життя – це і можливість запобігти захворюванням, і, водночас, гарантія активного способу життя.

Присутні ознайомились із шляхами розповсюдження та методами профілактики цих хвороб, правилами ведення здорового способу життя.

– «Нічого люди не бажають більше зберегти і нічого, між тим, менше не бережуть, ніж своє власне життя», казав Ж.Лабрюйєр. Як свідчать дослідження експертів Всесвітньої організації охорони здоров`я, здоров’я людини на 60% визначається її способом життя, на 20% – станом довкілля і лише на 8% – медициною, – звернулась до присутніх Ажеліка Міщанчук. – Здорова людина прагне до активного суспільного, особистого та професійного життя. Вона намагається досягти висот у фаховому середовищі, приносить користь собі та суспільству.

На семінарі йшлося про те, що збереження і відновлення здоров’я – це активний процес, що вимагає від людини не лише дотримання певних норм харчування або підтримки хорошої фізичної форми, а й аналізу власної поведінки та психологічного стану. Хвороби мають глибокі причини, їх прояви здебільшого є наслідком емоційних і душевних проблем. Якщо людина не хоче виправити себе, то такі проблеми не під силу вирішити й лікарю, навіть із використанням досконалих технічних засобів діагностики і лікування.

Спеціаліст районного центру зайнятості ознайомила присутніх із загальними правилами ведення здорового способу життя, розповіла про вплив стану здоров’я людини на професійні вибір, становлення і кар’єру, розвиток особистості.

Безробітні взяли активну участь у дискусії щодо чинників та складових здоров’я людини, об’єктивних та суб’єктивних причин виникнення хвороб, переваг ведення здорового способу життя, становлення на ринку праці людини, яка цінує своє здоров’я

– Смерть чи втрата здоров’я – занадто велика плата за незнання. Треба знати про хворобу якомога більше і вміти захистити себе від неї. Ця інфекція може загрожувати усім, але якщо людина дбає про себе, веде здоровий спосіб життя, живе за законами моралі, то ризик зараження ВІЛ мінімальний, – висловився один з учасників заходу.

Twitter “залетів”

Ліга Європи. “Зальцбург” – “Металіст” 0:4 (відео) І шикарний коментар турецького коментатора