Дзвінки за кордон для тернополян – абонентів МТС подешевшали в п’ять разів

Поділитися

Оператор мобільного зв’язку «МТС Україна» покращення послуги «Доступний закордон» для абонентів п’яти областей Західної України.

З 15 лютого абоненти тарифного пакету «Супер МТС без поповнення Український» мають змогу телефонувати рідним і близьким за кордон всього за 15 коп./хв. в рамках послуги «Доступний закордон». Послуга діє на дзвінки абонентам стаціонарних операторів Росії, Грузії, Туреччини, Польщі, Угорщини, Румунії, Словаччини, Італії, Чехії, Іспанії, Німеччини, Португалії, Франції, Греції, США і Канади. Дзвонити ж на номери мобільних операторів цих країн абоненти ТП «Український» можуть всього за 75 коп./хв. Щоби підключити послугу «Доступний закордон», потрібно набрати комбінацію *101*600#. Активація безкоштовна і відбувається впродовж доби.

 

З 1 березня послуга «Доступний закордон» доступна також і в Чернівецькій, Волинській та Закарпатській областях. Для абонентів цих регіонів вартість міжнародних розмов подешевшала у 150 раз!

 

Особливістю тарифу «Супер МТС без плати за з’єднання Український» є безкоштовні розмови в мережі МТС без необхідності поповнювати рахунок та відсутність плати за з’єднання. Для того, щоб активувати тариф «Супер МТС без плати за з’єднання Український» необхідно одноразово поповнити рахунок на 30 грн. та більше одним платежем, після чого автоматично протягом доби буде підключена послуга «3000 безкоштовних хвилин на місяць у мережі МТС» без обов’язкового поповнення. Термін дії послуги становить 30 днів. Кожні 30 днів з моменту першого підключення термін дії послуги подовжується автоматично. Використовувати хвилини в рамках даної послуги можна без обмеження на день.

 

Тариф діє на території Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької та Рівненської областей. На решті території України безкоштовні хвилини на розмови в мережі МТС (33 хв./ день) на 30 днів нараховуються після кожного поповнення рахунку на 30 грн. і більше одним платежем. Вартість дзвінка за межами областей, де діє тариф «Український» на номери інших мобільних операторів України – 1 грн./хв без плати за з’єднання. Для перевірки залишку безкоштовних хвилин за межами згаданих областей треба набрати комбінацію *101*44#.

 

 

Про українських заробітчан закордоном

За даними Міжнародної організації з міграції (МОМ) за кордоном працює майже 6,5 млн. українських громадян, що становить 14,4% населення України. Майже половина з них працює в Росії, 40% – в країнах ЄС (Італія, Чехія, Польща, Іспанія, Португалія, Німеччина). решта – в США та Канаді. За даними Державної податкової служби України, загальна сума задекларованих в 2011 році доходів українців від роботи за кордоном склала 1,3 млрд. грн. За неофіційними даними, грошові перекази українських заробітчан складають до 25 млрд. дол. щороку, або ¼ ВВП України.

 

 

Ринок земель залишається предметом торгу

Презентація книги “Обличчя звитяги» (стрілецькі світлини)