111

До головного редактора тернопільської інтернет-газети “Про все” надійшов коментар до публікації Від тернопільської інтернет-газети “Про все” чекають вибачень за п’яного мера. Журналісти очікують від Надала публічної здачі крові на аналіз

Борька! Уточни які саме журналісти чекають – чого ти пишеш в множині?? Відповідай за себе особисто, а не ліпи сюди всіх журналістів. Або напиши пофамільно, хто цього вимагає з тернопільських журналістів. Слабо?

“Про все” пропонує тернопільським журналістам зголоситися в коментарях пофамільно,  хто б прийшов на публічний здачу аналізу крові мера сьогодні. Велике прохання зазначайте імя, фамілію, видання та контакти (електронну пошту). А раптом прес-служба мерії запросить?! 🙂

Нашому виданню прес-секретар мера Катерина Калуш відмовила.

21 comments

 1. Владимир Лермонтов

  Поддерживаю действия коллег!
  Сам -редактор Интернет-издания – Параллель-медиа (Луганск).
  http://paralel-media.com.ua/

 2. Владимир Лермонтов

  Поддерживаем действия коллег-журналистов.
  Свобода начинается здесь и сейчас, именно со свободы масс-медиа.
  Интернет-издание Параллель-медиа (Луганск).

  1. в.і.к.

   напевне доречніше назватись, а не лише “паралєль мєдіа” 🙂

 3. Тернополянин

  Дуже хороша ідея в журналістів!!!
  По суті Надал сам мав би це запропонувати.
  Якщо ж він зараз відмовляється це робити, то навіть нема чого думати – точно був п”яний, а зараз сховався за лікарняним ліжком.

 4. Це-я

  Пане Борис! Поважаю Тебе особисто взагалі і Твою позицію зокрема.
  Проте, раджу негайно звернутися з пропозицією “публічної здачі аналізу крові мера сьогодні” до усіх мешканців Тернополя, а також представників громадських організацій. Я – прийду. Руслан.

 5. танк

  Що теперішня влада за рік набрала то попередня злочнинна за цілу каденцію не набрала
  Надала у відставку!!!!!!!!!!!!! Збираємо підписи за недовіру меру і відправку його у відставку!!!!!!!!

 6. Володимир Лех

  підтримую колег, а меру би порадив зовсім по-іншому спростовувати інформацію. Нехай це і наклеп, тоді оперативно і публічно це все робиться – при камерах здається кров і отримується результат. І тема закрита. Як на мене, губернатора відбілювали набагато професійніше, ніж обрали сьогоднішню тактику. Молодці, колеги!!! Так тримати!!!

 7. Антонина

  Поддерживаю коллег в идее публичной сдачи крови мэром города Тернополь. И согласна с Владимиром Лехом, что мэр мог бы и както по другому сгладить эту ситуацию. потому если дойдет до сдачи крови, то обязательно буду за этим наблюдать.

 8. тарас

  Не знаю, що стало причиною такої поведінки мера, але пояснення його команди не дають на це відповіді. Спростувати звинувачення у вживанні спиртного можна лише здавши аналізи. І якщо мер не відчуває за собою грішка, то мав би піти на цей крок. Але щось подібне вже було минулого року. якраз в часі першого тижня Великого Посту. Пригадується теж весела історія з мером і конкурсом краси, яка закінчилася в якомусь нічному клубі.

 9. Андрій Вербіцький

  Борисе, не фамілія, а прізвише)))))))))


  1. Author
   Борис Машлянка

   Суть не в тому. Ти напиши, Андрію, чи підтримуєш… Якщо ні, то чому?

 10. Журналіст

  Так, я вважаю, що Надал повинен пояснити його поведінку. І не робити винними журналістів. А то завжди так було: погана погода – журналісти винні. Поганий урожай – журналісти винні. Корови молока мало дають – журналісти винні. Це ж не журналісти придумали, що в мера язик заплітався. І виглядав він, звиняйте, не того… Хай скаже: мовляв, було так і так… А то народ сам домислює: чому, скільки, чого…. І, якщо чесно, то щось не видно на тому аудіо, що мер хворий. Швидше, піддавший, веселенький. Отже, пане Надал і прес-служба мерії, не робіть винних журналістів. Це ж не в них язик заплітався.

 11. Людмила

  Ми відвідуємо різні акції та події, думаю що й на таку пішли б. Але питання в іншому. Я звісно не спеціаліст, та якщо Сергію Надалу вже два дні ту кров у лікарні очищують, то чи буде сенс в такій публічній акції!?

 12. Неля

  Мер зараз в лікарні:
  “Як нам повідомила заступник головного лікаря Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні Кородюк Валентина Іванівна, міський голова вчора, 2 березня, близько 12 год. прибув у лікарню на обстеження. Він скаржився на погане самопочуття – запаморочення, високий тиск. Його оглянув заввідділенням інтенсивної терапії Мусійенко Андрій Миколайович, взяв усі необхідні аналізи. В результаті було встановлено діагноз – церебросудинний криз. Сергій Надал отримав медичні препарати для нормалізації тиску. Сьогодні зранку в лікарні його відвідала дружина і донька Анастасія. На даний час міський голова продовжує стаціонарне лікування, його стан здоров’я покращується і згодом він буде переведений на денний стаціонар”

  Думаю точно в нього тоді брали кров. Тому зверніться до лікарні. Доречі лікарня обласна і через Хоптяна можна дізнатися правду. Але я не думаю, що лікарі б брехали публічно.

 13. спец

  меру було погано, при чому тут алкоголь взагалі? історія хвороби – інформація, яка не є публічною. обламайтеся

 14. Доктор

  Не знаю в якій ви галузі СПЕЦ, але після прослуховування запису на ЕРІ чути, що мер не вимовляє чітко слова, що можливе лише при порушеннях в мозочку(частина мозку), бо саме там проходять шляхи нейронів, що відповідають за чіткість ходи та мови, і саме ці нейрони мають високу тропність до алкоголю. Тобто, людина думає, що вона чітко говорить, а периферія у виигляді язика та мімічної мускулатури без корекції – чіткості не дає. Ось так, тому обламайтеся Ви! Пив, винен, нафіг з пляжа!!!

 15. Долішний Віктор

  Абсолютна вірна реакція журналістів на поведінку чиновника і відсутність реакції та офіційної інформації від прес служби міської ради!

  1. Роман

   Офіційна позиція міської ради була. Але от публікувати непідтверджену інформацію, тим паче з такими глосними заголовками, це вже непрофесійність, я ку тре буде відповідати!

 16. неоніл

  Якщо у мера гіпертонічний криз то виникає питання, які можуть бути наради у лікарняній палаті, адже потрібен спокій та кваліфіковане лікування!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.