Як “цмокаються” тернопільські політики (відео)

Поділитися

Вчора, біля пам’ятника Тарасу Шевченку, збирались “політично-стурбовані” тернополяни. Захищати українську мову. Хто загрожує нашій мові у Тернополі – невідомо. Вся владе веде діловодство на українській мові. Губернатор, ставленик Януковича, навіть якщо б хотів робити щось російською, не зумів би, бо не володіє “магучім”. Торік на економічному форумі в цьому переконались усі підприємці і чиновники. Ганьба була на всю область.

Тому чимало тернополян здивовані позицією так-званих націоналістих партій, які проводили акцію біля будівлі облдержадміністрації. Хоча насправді, це будинок належить обласній раді. Керує облрадою “Свобода”.

Але нас найбільше здивувало як поводились місцеві політики. Для столичних лідерів вже є звичним критикувати одне одного на сесіях  Верховної Ради, битись, принижувати на політичних ток-шоу, а поза всім тим разом паритись у саунах, відпочивати спільно родинами. Політично-непримиренні лідери партій місцевого гатунку “різноманітного розливу” …цілувались. Зокрема, азійську практику “цьомків-бомків” між політиками активно втілював у життя лідер міської Тернопільської “Свободи” пан Навроцький.

 

«Поезія – музика душі…»

Як з “Доброї води” роблять тризуб у найкрутішій тернопільській школі