111

«Найгірший удар я отримав не від молодиків, які били мою доньку. Найгірший удар я отримав у спину від тих, у кого очікував отримати підтримку».

Такими словами помічник депутата Івано-Франківської обласної ради Руслана Зелика Василь Угринюк пояснив своє бажання вийти зі складу Всеукраїнського об’єднання «Свобода», членом якої він досі був.

Причиною такого рішення пана Угринюка, озвученого ним під час сьогоднішньої прес-конференції в івано-франківському прес-центрі «Вектор», стало намагання лідерів ВО «Свобода» перевести кримінальну справу, обвинуваченим за якою в даний час проходить пан Василь, у політичне русло. Як вже раніше зазначалось, В.Угринюка було притягнуто до кримінальної відповідальності за те, що захищаючи власну доньку в ніч з 30 на 31 грудня 2011 року від групи молодиків, він з власної помпової рушниці поранив одного з них у груди гумовою кулею. «Звісно, я визнаю, що порушив закон. – зазначив з даного приводу чоловік, – Проте, якщо у Вас є діти, ви зрозумієте, що таке для батька бачити власну доньку, яка лежить у калюжі крові на асфальті. Тому, навіть, якщо мої дії суперечать закону, я вчинив як батько. Гадаю, ця обставина заслуговує принаймні на розуміння. Адже подібні ситуації ми сьогодні маємо на Миколаївщині, в Криму і в багатьох інших регіонах України».

Зважаючи на наявні пом’якшуючі обставини, батько-захисник гадав, що він і його родина можуть розраховувати на підтримку, юридичну або ж матеріальну (адже дружина чоловіка не працює, а донька після побиття молодиками потребувала лікування) з боку керівництва партії, проте те, в свою чергу, устами «шефа» В.Угринюка Руслана Зелика дало зрозуміти, що партії вигідно, коли один з її членів сидить за гратами, оскільки партії, мовляв, потрібні «жертви режиму». «Сидить? – Це для організації добре», – процитував слова Р.Зелика голова Коломийської районної організації ВО «Свобода» Роман Височанський, який разом з іншим членами коломийської «Свободи» виявилися єдиними, хто не кинули свого побратима у біді.

У відповідь на такі дії керівництва партії Василь Угринюк прямо на прес-конференції заявив про свій вихід із ВО «Свобода» і про складення повноважень помічника депутата обласної ради Р.Зелика. Крім того, як стверджує пан Височанський, вказана обставина змусила членів його організації переосмислити свої стосунки з партією. Тож не виключено, що вже невдовзі на світ з’явиться ще одна заява – про вихід з партії цілої низки членів ВО «Свобода».

Коломия ВЕБ Портал

Нижче наводимо повний текст звернення Василя Угринюка:

Доброго дня, шановні панове журналісти!

Мене звати Василь Угринюк.

Я до сьогодні був членом ВО “Свобода”, помічником депутата Івано-Франківської обласної ради Руслана Зелика.

В даний час я перебуваю під слідством за те, що 29 грудня минулого року, захищаючи свою доньку від групи молодиків, які хотіли її зґвалтувати, вистрелив в одного з них гумовою кулею зі своєї помпової рушниці.

Звісно, я визнаю, що порушив закон. Проте, якщо у Вас є діти, ви зрозумієте, що таке для батька бачити власну доньку, яка лежить у калюжі крові на асфальті.

Тому, навіть, якщо мої дії суперечать закону, я вчинив як батько. Гадаю, ця обставина заслуговує принаймні на розуміння. Адже подібні ситуації ми сьогодні маємо на Миколаївщині, в Криму і в багатьох інших регіонах України.

Втім, найгірший удар я отримав не від молодиків, які били мою доньку.

Найгірший удар я отримав у спину від тих, у кого очікував отримати підтримку – у керівництва партії ВО “Свобода” та особисто від депутата обласної ради Руслана Зелика, помічником якого я є. В той час, як ми товариші по партії з Коломийської районної організації ВО “Свобода” як могли підтримали мене і зробили все від них залежне, щоб полегшати мою участь, керівництво партії устами Руслана Зелика заявило, що партії вигідно, щоб я поніс покарання на повну, адже партії потрібні жертви.

Чесно Вам скажу, така позиція керівництва партії не просто обурила мене. Вона змусила мене засумніватись: чого варта така партія, яка не захищає своїх ревних прихильників і активістів.

Тому я сьогодні офіційно заявляю про свій вихід з партії ВО “Свобода” та звільнення з посади помічника депутата облради цієї партії Руслана Зелика.

За увесь час мого утримування під вартою ні пан Тягнибок, ні голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, ні депутат цієї ради від ВО “Свобода” і голова її Вищої партійної школи Руслан Зелик жодного разу не відвідали мене, не поцікавилися ходом моєї справи та станом мого здоров’я. Жоден з Вас не протягнув руку допомоги моїй сім’ї, яка на кілька місяців залишилася без свого єдиного годувальника. Більше того, коли моя дружина сама звернулася до Вас по допомогу, Ви цинічно їй відмовили.

Окрім того, не розібравшись у мірі моєї вини, Ви зробили і робите усе можливе для того, щоб я якомога довше залишався ув’язненим. Інакше як можна пояснити слова Руслана Зелика, який у присутності численних свідків заявив, що партія не буде мені допомагати, бо для ВО “Свобода” напередодні виборів до ВР 2012 року є корисним і бажаним якнайдовше моє ув’язнення, адже партії необхідно мати якнайбільше “мучеників режиму”. Вустами Зелика говорили Ви, панове Тягнибок, Сич, і вся ваша еліта “обраних”.

Пригадую, як Ви, пане Тягнибок, на зборах проводу говорили про те, що Вам члени партії уже не потрібні, а необхідні “співчуваючі, симпатики і ті, що будуть голосувати на виборах за ВО “Свобода”. Ось так ми, рядові члени партії, перетворилися для Вас на гарматне м’ясо.

Тепер мені зрозуміло чому вся Ваша “допомога” мені зводилася до навмисних образ на людях представників правоохоронних органів, що переходила на особистості. Це робилося для того, щоб зашкодити об’єктивному розгляду моєї справи. Вам необхідно було моє ув’язнення для Ваших брудних передвиборчих технологій.

Мені соромно, що усі ці роки я був сліпим знаряддям у Вашій секті. Так, саме секті, адже Ви перетворили український націоналізм на культ поклоніння Вашій особі. І я був одним з тих сліпих віруючих, котрі, вважаючи, що служать цілям будівництва Великої України, насправді служать Вашому марнославству та матеріальному користолюбству.

Але залишившись по той бік кованих дверей, залишившись на самоті з собою і своєю совістю, я нарешті прозрів. І тому сьогодні, на досудовій підписці про невиїзд, я з усією відповідальністю заявляю Вам, панове Тягнибок, Сич, Зелик та всій Вашій партійній еліті, що не дам Вам спекулювати на моєму попередньому чи майбутньому ув’язненні, я не дам Вам на ньому здобувати собі нові політичні дивіденди. Тому я заявляю Вам про мій добровільний і свідомий вихід з рядів членства ВО “Свобода” та складання з себе звання “помічника депутата” Івано-Франківської обласної ради Руслана Зелика.

Джерело тексту: Народна правда

14 comments

 1. NIK

  Багато різних партій розплодилося і всі рвуться до корита,але всіх об’єднує одне-за каждою із партій видно хитрий писок жида……..

 2. Юлій

  Шановний п. мер…Вам уже неодноразово говорили,писали,що на авто ринку Мотор по вул..С.Будного 38 є клаптик землі (КРИМІНАЛЬНИЙ).Адміністрація авто ринку Мотор в особі Керничного В.С. вчинила самозахват землі, яка належить міській раді… І роками отримували кошти з підприємців за торгівлю(ніби то на землі що належить авто ринку Мотор)…Куди?А правильніше ХТО ці кошти отримував.???Більше того:на авто ринок Мотор немає нормативно-правових легітимних документів. В листопаді 2011р. на авто ринку Мотор за зверненням зам.гол.профільного комітету підприємців авто ринку Мотор п.Кулика Степана, була проведена комплексна перевірка, із спеціалістів Держкомзему,незалежної земельної експертизи також були присутні кореспондент газети,голова правління громадської організації…Комісійно було встановлено:Що є грубі порушення зі сторони адміністрації авто ринок Мотор,в тому числі-САМОЗАХВАТ ЗЕМЛІ ЩО НАЛЕЖИТЬ МІСЬКІЙ РАДІ..
  Після допиту в УМВС,Степан Кулик до дому не дійшов,серцевий приступ…Підприємці залякані…Справа до сих пір лежить в прокуратурі…Тепер на двадцятій сесії міськради ВИ хочете УЗАКОНИТИ КРИМІНАЛ-ШАХРАЙСТВО???
  76 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення
  земельної ділянки площею 0,625116га за адресою вул.С.
  Будного,38 ТОВ”Спорттовари”……Сергій Вітальєвич – нехай прокуратура розбереться до кінця з справою по авто ринку Мотор,крім того всього є ЛЕТАЛЬНИЙ ВИПАДОК…НЕВЖЕ ШАХРАЙ З ГРОШИМА ВАЖНІШИЙ ЗА ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ……???

 3. Юлій

  Все впирається в одну «особу»…Якщо в «нього» є особистий водій,а саме – депутат від партії Свобода…то не важко здогадатись хто «його» кришує…А вже згодом, наш п. мер буде кричати що мої хлопці не винні…)))Але факти річ вперта..

 4. РУСИН

  В НАС НА ОДНІЙ ДІЛЬНИЦІ МАВБИ БАЛАТУВАТИСЬ СИН ШУХЕВИЧА –ТАК ГОЛОВА І ЙОГО ЗАСТУПНИК З РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО СВОБОДА СКАЗАЛИ ЩО ЇМ ПОВІГ ІМЕНА І ПОВАГА ДО ЛЮДЕЙ ЯКІ ВИБОРЮВАЛИ —УКРАЇНУ .ВО СВОБОДА –ЦЕ ЛТД ФІНАНСОВАНЕ РЕГІОНАЛАМИ НЕ ВІРТЕ ЇМ.

 5. Левко

  Арсеніча видали свої, Бандеру видали свої, Шухевича видав син. До того, Юрко Шухевич і Кук забезпечили роботою Львівське НКВД на пів року роботою. Поетесу Телігу та і багатьох мельнеківців видали німцям бандерівці, з повинною здались НКВД 115000 упівців, вони помогли заарештувати 260000 упівців. Постає питання: – щось є таке чогоб не зрадили “патріоти”?

 6. dmytro

  Молодець Василь, це гідний вчинок. Нехай “тягнибакси” знають, що не усіх вони змогли задурити та використовувати в своїх брехливих піарських цілях!

 7. Док

  Скорее всего, это бендеровцы взрывами ознаменовали 70-летие своего упа. Днепропетровск очень толерантный город, это не Донецк где западенцы сразу выделяются среди населения, и в Днепре западенцы обкатывают возможность террора на русскоязычном населении, срыва Евро-2012, перевод стрелок на «батькивщину» Тимошенко и самое главное вызвать дестабилизацию перед выборами в парламент.

  1. Rojovyj

   Ну, ты точно е..нулся…Слов нет. Нужна “скорая помощь”. Дать ему выпить три литра касторки и заткнуть пробкой анальное отверстие – пусть какает через рот!

 8. Василь

  Тягнибок – проект партії регіонів!!! Саме він допоміг постати на трон Януковичу. Після першого туру виборів, коли навіть школяр знав що голосування проти всіх – означає фактично за Януковича, Тягнибок публічно закликав з телеекранів та радіо голосувати проти всіх (мовляв Янукович і Тимошенко – обидві невдалі кандидатури) і саме це надало Янику тої невеличкої переваги в голосах!!! Нема у України справжніх проукраїнських, патріотичних лідерів. Тягнибок зрадник який працює за сценарієм пацанів з регіонів, невже ви цього не бачите???

  1. lan

   Перед тим, як щось набирати на клаві, тобі треба пару кухлів пива, щоб джмелі в голові позлітались

   1. zommer

    оце відповідь достойна свободівця – “бебебе самдурак”

 9. Кость

  “…захищаючи свою доньку від групи молодиків, які хотіли її зґвалтувати, вистрелив в одного з них гумовою кулею зі своєї помпової рушниці. Звісно, я визнаю, що порушив закон.” – відразу видно, що писав під диктовку ПРастих прокурорів. Бидло і Холуй! Зламався в ментярні, підписав папірець з департаменту Гані Гебельсівни. Не дивно що від нього відвернулись товариші. Стріляв по закону, і нічого лизати чоботи бандюкам з зірочками на погонах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.