На півдня журналісти Тернополя змінили професію

Поділитися

19 березня у КП «Тернопільводоканал» відбулася акція «Журналіст змінює професію». Участь у ній взяли десять журналістів місцевих та обласних мас-медіа. На півдня журналісти поміняли диктофони та фотоапарати на гайкові ключі, лопати, пробірки та решту водоканалівського реманенту.

– Уже стало доброю традицію, що у березні після Дня працівника житлово-комунального господарства та перед Всесвітнім днем водних ресурсів у «Тернопільводоканалі» відбувається акція «Журналіст змінює професію», — зазначив директор КП «Тернопільводоканал» Володимир Кузьма. – За допомогою представників мас-медіа ми намагаємося максимально познайомити наших споживачів з нюансами роботи кожного з підрозділів водоканалу. Адже у нас багато специфічних професій, яких на інших підприємствах немає. Крім того, більшість об’єктів водоканалу — режимні, тому пересічний мешканець потрапити на них не може.

Проте в майбутньому водоканалівці планують організовувати екскурсії і для пересічних тернополян, які цікавляться роботою установи, що забезпечує їх водою. Затримка за малим — пристосувати виробничі об’єкти підприємства до цього.

— Ми працюємо над тим, щоб у визначені дні наші абоненти могли відвідувати деякі з наших об’єктів і навіть спробувати себе в ролі працівників водоканалу, — зауважив Володимир Кузьма. — Такі екскурсії уже відбуваються в Дрездені. Зокрема, там є традиційними Дні відкритих дверей на каналізаційних очисних спорудах

Тернопільський водій зруйнував міф секретаря міськради Турського (відео)

Тік презентував новий кліп