На Тернопільщині вихованням молоді керує табачникоподібна прислуга?

Поділитися

Дещо дивною виявилась позиція начальника управління освіти і науки Тернопільської ОДА Івана Запорожана з приводу знятого портрета Тараса Шевченка в Мишковицькій ЗОШ.

В коментарі інформаційному агентству «УНІАН» Іван Запорожан повідомив, що «Закон про освіту говорить, що навчальний процес розмежований з політичним. То навіщо зараз втягувати школу в політику?».

Що ж на думку головного освітянина області є політикою? Наявність портрета політичного діяча в навчальних закладах, чи його відсутність?

На мою думку, портрети Януковича мають бути зняті в усіх навчальних закладах краю саме з метою уникнення політичних процесів всередині шкіл. І це в свою чергу забезпечить виконання закону, який цитує Іван Запорожан.

Але найбільше мене обурює не те, що в особі Януковича не хочуть бачити керівника режиму диктатури, а те, що в ньому не бачать злодія, який знімав шапки із перехожих.

Ймовірно, для пана Запорожана виховання дітей у таких традиціях є нормальним явищем. Мало того, керівництво «обласної освіти» особисто показує приклад ганебного життя. Варто нагадати, що всього декілька місяців тому правоохоронці затримали при одержанні хабара заступника начальника обласного управління освіти.

У той же час Іван Запорожан, як керівник управління освіти і науки Тернопільської ОДА, не оприлюднив жодних своїх зауважень до міністерського керівництва в особі українофоба Табачника з приводу переписування шкільних програм та підручників. У такий спосіб він мовчки погоджується із перекручуванням історичних фактів та виключенням з програм вивчення української літератури патріотичних творів.

То ж, може, Іван Запорожан став табачникоподібним, і так, як і його бос-українофоб, прислуговує режиму?

А ви пробували тернопільський апельсин? Діамантовий! (відео)

Фільм, який заборонив дивитись українцям колега Діми Табачника (відео)