111

Дещо дивною виявилась позиція начальника управління освіти і науки Тернопільської ОДА Івана Запорожана з приводу знятого портрета Тараса Шевченка в Мишковицькій ЗОШ.

В коментарі інформаційному агентству «УНІАН» Іван Запорожан повідомив, що «Закон про освіту говорить, що навчальний процес розмежований з політичним. То навіщо зараз втягувати школу в політику?».

Що ж на думку головного освітянина області є політикою? Наявність портрета політичного діяча в навчальних закладах, чи його відсутність?

На мою думку, портрети Януковича мають бути зняті в усіх навчальних закладах краю саме з метою уникнення політичних процесів всередині шкіл. І це в свою чергу забезпечить виконання закону, який цитує Іван Запорожан.

Але найбільше мене обурює не те, що в особі Януковича не хочуть бачити керівника режиму диктатури, а те, що в ньому не бачать злодія, який знімав шапки із перехожих.

Ймовірно, для пана Запорожана виховання дітей у таких традиціях є нормальним явищем. Мало того, керівництво «обласної освіти» особисто показує приклад ганебного життя. Варто нагадати, що всього декілька місяців тому правоохоронці затримали при одержанні хабара заступника начальника обласного управління освіти.

У той же час Іван Запорожан, як керівник управління освіти і науки Тернопільської ОДА, не оприлюднив жодних своїх зауважень до міністерського керівництва в особі українофоба Табачника з приводу переписування шкільних програм та підручників. У такий спосіб він мовчки погоджується із перекручуванням історичних фактів та виключенням з програм вивчення української літератури патріотичних творів.

То ж, може, Іван Запорожан став табачникоподібним, і так, як і його бос-українофоб, прислуговує режиму?

1 comment

  1. Відвідувач

    Нічого тут дивного немає, усе закономірно. Ну що можна хотіти від цього примітивного малодосвідченого чоловіка ??? Знаєте, усе чого його тримають в освіті: щоб крутити каруселі на виборах за регіоналів, усе це він робив під час Помаранчевої революції за Януковича у тому ж таки Тернопільському районі. Заради того аби утриматися біля керівного корита, він рідну маму готовий продати, а в школах повісити навіть портрети Гітлера…
    А винні в цьому ми самі. Бо ніхто із патентованих патріотів навіть не гавкнув, не розпоров собі відгодованого на цій справі жовто-блакитного пуза на всі його антиукраїнські, зрештою хабарницькі діяння. А це і спроба відродити разом з Табачником совєцку «Зарніцу», ще і відродження комсомолу на Тернопільщині, це і розквіт за його керівництва небувалого досі в освіті хабарництва – не тільки його заступник, найліпший колега з профтехосвіти, якого він пропихав на цей пост, попався на хабарі, а вже сидить у СІЗО його найкращий кореш і мажор – Півторак. Разом вони пили і закусували, будували хати і дачі, крали і давали хабарі. І як це одному сидіти. Півторак вважає, що справедливо було б обом сидіти. Тому і звернувся до Януковича, щоб звільнити і Запорожана. А що на це каже Хоптян?. Спочатку ніби хотів поміняти Запорожана, шукав кандидатуру, пропонував багатьом. Але навіть у середовищі його вірно підданців ніхто так і не згодився на те, щоб виконувати таку брудну і гидку роботу, тобто регіональне замовлення. Ну й нехай собі тримає того Запорожана, щоб освітяни остаточно переконалися, що на виборах треба голосувати проти цієї деградованої влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.