111

Саме таке і ще “масніші” висловлювання прозвучали сьогодні на адресу першого заступника голови Тернопільської обласної ради Сергія Тарашевського з уст депутатів обласної ради. Зокрема, особливо “приклався” у критиці діяльності представника Єдиного Центру депутат від Партії Регіонів Павло Федик.

Збирались депутати з приводу трьохріччя діяльності Тернопільської обласної ради.

5 comments

  1. наталка михно

    Не поважаю і не сприймаю комплексу неповноцінності через заздрість!!!
    Ніколи не повірю, що креативний самодостатній менеджер та управлінець ТАРАШЕВСЬКИЙ щось не так робить в обласній раді… А може це наші збанкрутілі невдахи побачили ще одну посаду за котру можна заробити пару копійок… Добре, а потім що… До речі, а хто ж такий якийсь Федик?…

  2. Тернополянин

    Позиція,а може правильніше «поза» Стаюри В. взагалі не зрозуміла.???Хто він??? І звідкіля взявся ???А ще хоче у Верховну раду попасти !!! А правильніше «пролізти»…Піди посповідайся…Очистись хлопче…Сидячи в обласній раді ви простих Людей не чуєте…Не реагуєте на запити….То що буде коли, не дай Боже ви будете у Верховній раді???По інтернет опитуванні у вас на сьогоднішній день 132 голоси це можуть тільки ваші однопартійці відкнопкодавити…Моя думка що в Тернополі є достойніші Люди,які можуть представляти інтереси Тернопільщини у вищому законодавчому органі….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.