Прокуратура Тернопільщини повідомляє: голову РДА засуджено до 5 років позбавлення волі

Поділитися

Зборівським районним судом розглянуто кримінальну справу, порушену стосовно голови Жовківської РДА Львівської області за ч.2 ст.368 КК України та жителя Жовківського району за ч.5 ст.27-ч.2 ст.268 КК України.

Слідством встановлено, що голова Жовківської РДА отримав через свого спільника 2 000 доларів США та 3 000 грн. хабара. За гроші посадовець пообіцяв посприяти 3 громадянам в отриманні земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Його пільник отримав від прохача 2 тис. доларів США та 4 тис. грн., з яких собі залишив – 1 000 грн., а решта передав посадовцю.

Державне обвинувачення у суді підтримував старший  прокурор відділу прокуратури Тернопільської області  Олександр Семенець .

Вироком суду колишнього голову Жовківської РДА засуджено на 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади строком на 3 роки та конфіскацією всього майна.

А спільника посадовця позбавлено волі на 2 роки 6 місяців, а також позбавлено права обіймати посади в органах державної влади строком на 2 роки.

 

Прес-служба прокуратури  Тернопільської області.

Сьогодні у Тернополі неймовірне “шоу”: всі йдуть подивитись як “уб’ють політичного піда**са”

Розпочалась інтернет-трансляція семінару «Доступ до архівів»