Театр – моя стихія»

Поділитися

Щорічно 27 березня відзначається Міжнародний день театру. Це не просто професійне свято митців сцени, це свято мільйонів глядачів. В Україні традиційно з нагоди Міжнародного дня театру проводяться театральні фестивалі, нагороджуються колективи, театри показують свої кращі спектаклі.

Напередодні цього свята, 22 березня в Тернопільській обласній бібліотеці для дітей у відділі мистецтв, в рамках роботи клубу «Рандеву», відбулася творча зустріч з актором Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Шевченка Олександром Папушею. З розповіді цієї непересічної особистості, присутні в залі – учні, вчителі, бібліотекарі мали змогу поринути в атмосферу театру, дізнатись багато цікавого про життя акторів. Пан Олександр розповів про свій шлях в світ Мельпомени, про ролі, які йому довелось зіграти. Окрім таланту перевтілюватись, актор чудово грає на гітарі, пише пісні та музику до вистав. Тож, глядачі провели приємні хвилини, насолоджуючись спілкуванням з цією цікавою людиною та слухаючи музичні твори під супровід гітари.

Яскравим доповненням до заходу стала книжкова виставка «Театр – моя стихія», на якій представлена література з історії українського театру, видання про життя і діяльність відомих акторів.
 

 Підготувала Людмила Ігнатюк – бібліотекар відділу мистецтв Тернопільської обласної бібліотеки для дітей

Як тренуються “украсти щастя” тернопільські актори

Головний тролейбусник Тернополя сьогодні святкує день народження