111

Перед виступом Віталія Кличка у “Березолі”, тернопільський гурт “Отава” презентував нову пісню. Місцеві музиканти зіграли роково-попсовий гімн “УДАР”. Глядачі у залі навіть підспівували, хоч чули пісню вперше. А як вам композиція? Напишіть у коментарях

Гурт “ОТАВА”

Творчий колектив традиційної української пісні, який виконує власні, авторські, українські народні пісні, колядки й гаївки, козацькі пісні та твори духовного змісту в сучасному аранжуванні та оригінальному викладі. Колектив носить назву «Отава» – це молода трава, яка проростає після першого покосу і скільки б її не косили, вона завжди буде проростати! Цим символізується наш гурт, наш народ і наша українська пісня. Свою творчу стежину молоді виконавці розпочали із запису магнітоальбому «Великодні дзвони». Нещодавно, у їхньому виконанні світ побачив диск Святої Літургії! Візитною карткою музикантів є пісня з одноіменною назвою «Отава», що передає настрій і характер колективу. А родзинкою гурту є акапельний багатоголосий спів, що в поєднанні з сучасним аранжуванням і використанням народних інструментів справляє неповторні та незабутні враження на слухача. Філософія і мета артистів – популяризація української естрадної пісні, фольклорної та духовної музики. Гурт «Otava» представляє свою творчість не тільки по містах України, але й далеко поза її межами. Їм аплодували у Польщі, Німеччині, Франції, Бельгії, Італії та Канаді. Але це тільки початок і скоро їх почує кожен українець. Ці молоді хлопці поклали перед собою найважче завдання – бажання донести до людей всього світу своє найцінніше, своє найрідніше, своє найдорожче!!!

Склад колективу:

Микола Кліщ – Клавішні, сопілка, вокал

Ігор Артемяк – Акордеон, вокал

Володимир Мельниченко – Ритм-гітара, соло-гітара, вокал

Максим Негодін – Бас-гітара, вокал

Богдан Губ’як – Ударні, вокал

3 comments

 1. прихильник

  Гарні хлопці, ціную їхню творчість, але для чого їх підписувати до партії “УДАР”, не розумію?

 2. наталка михно

  Дозволю собі щиро подякувати гурту “Отава” від імені Тернопільської обласної організації партії “УДАР” за концерт у “Бернрезолі” та особливою вдячністю відзначити їхню нову композицію. Я доволі критично ставлюся до пісень такого штибу, проте Ваша щирість у новій пісні мене підкорила!!! А в залі люди справді підспівували! Віталію Кличко поїхав із Тернополя, котрий він відвідував вперше у житті, приємно вражений таким щирим і теплим виявом любові та поваги тернополян і гурту “Отава” зокрема. Дякуємо.

 3. Володимир

  хоч з запізненням але відповім!
  перш за все, хочу теж подякувати гурту “Отава” за добровільну підтримку. Один з учасників гурту Володимир Мельниченко є членом Партії УДАР, причому став ним в числі перших в місті Тернополі! На прохання хлопці відгукнулись і виступили перед громадою яка очікувала на зустріч з Віталієм Володимировичом, мало того, артисти виконали власну пісню під назвою “Удар” яку в ЗМІ зразу опублікували як гімн Партії УДАР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.