Ви хочете усиновити чи удочерити дитину? У дитячих будинках міста Тернополя сьогодні виховуються більше сотні дітей

Поділитися

У квітні 2002 року Кабінет Міністрів України затвердив Положення про прийомну сім’ю. До цього часу таких понять, як прийомна сім’я, прийомні батьки та прийомні діти, не було у нашій державі.

Прийомна сім’я – це сім’я або окрема особа, котра не перебуває у шлюбі, яка добровільно за певну платню взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт (або) дітей, позбавлених батьківського піклування. Прийомні діти виховуються у прийомній сім’ї до досягнення 18-річного віку, а у випадку, коли продовжують навчання у професійно-технічних або вищих навчальних закладах, – до завершення навчання, але не пізніше досягнення ними 23-річного віку.

Основною метою створення прийомної сім’ї є забезпечення належних умов для зростання у сімейному оточенні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Дуже хочеться, щоб діти, позбавлені родинного тепла, були щасливими разом зі своїми прийомними батьками, адже сім’я – це сила та опора нашої громади, нашого суспільства.

Під соціальним супроводженням Тернопільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебувало 10 прийомних сімей, в яких виховувалось 12 неповнолітніх дітей.

Тернопільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді займається підбором кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі, консультує з питань створення прийомної сім’ї та здійснює соціальне супроводження таких сімей.

Якщо когось зацікавила дана інформація, просимо звертатись у Тернопільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: 46008, м. Тернопіль,  вул. Стадникової, 22,  тел./факс 0352 23-55-92,  e-mail: tmcsssdm@ukr.net

МММ: як бачать ситуацію прихильники Мавроді (відео)

У Козівському районі здійснюється реконструкція асфальтового заводу