Закарпатського шахрая зупинили тернопільські міліціонери

Поділитися

«Генеральські погони», «високі статуси», знайомства не допомогли уникнути затримання аферистові. Більше того, тернопільські міліціонери розкрили шахрайські махінації 39-річного жителя Закарпаття і з’ясували, що у нього багате кримінальне минуле.
Якби шахраям присвоювали якісь звання за професійність, то першість точно взяв би раніше неодноразово судимий закарпатець. Принаймні, бувалі тернопільські оперативники не пам’ятають затримання такого рівня пройдисвіта.
Почалася історія з повідомлення про вчинення сімейного насильства у місті Тернополі. Із заявою, що житель однієї з квартир по вулиці Симоненка вчиняє сварки та бійки з членами родини, до обласного управління внутрішніх справ звернувся чоловік, який представився київським чиновником. Коли на місце події виїхала слідчо-оперативна група, в квартирі за вказаною адресою їх зустрів невідомий. Відтак, чоловік вимагав, аби міліціонери штурмом взяли квартиру за іншою адресою, адже саме там зараз перебуває той, хто чинить насильство над ріднею, до того ж, вказане помешкання служить наркопритоном. Міліціонери перевірили інформацію, але надалі факти підтвердження не знайшли. Однак підозри в міліціонерів викликала особа заявника. На вимогу пред’явити документи, чоловік став вести себе зухвало, посилаючись на знайомства та покровительства. Але така поведінка не допомогла йому – міліціонери затримали невідомого та з’ясували його справжнє ім’я.
Новоспечений Остап Бендер, як виявилося, лише на словах мав «відношення» до РНБО, МВС, Міністерства оборони, Генерального штабу. Більше того, для своїх шахрайських цілей використовував генеральський мундир. Пройдисвіта приймали у кабінетах районних інстанцій, адже той видавав себе за столичного впливового чинушу.
Історія появи закарпатського пройдисвіта на Тернопіллі не менш цікава. Виявляється, до березня минулого року зловмисник перебував у в’язниці. Саме там познайомився з тернополянином. Час у віддалених місцях спливає поволі, тому в лиходія була можливість випитати засудженого тернополянина про його життя, родину. Мабуть ще тоді визрів план оселитися у Тернополі. Адже про шахрайські і не тільки «таланти» закарпатцяраніше знали в Мукачево та в Івано-Франківську.
Покинувши стіни в’язниці, зловмисник майже одразу приїхав до Тернополя. Матір засудженого тернополянина переконав, що він впливова людина, а також вона повірила, що приїжджий її родич по першому чоловікові. Жінка поселила в себе афериста. Шахрай тільки планував почати на Тернопіллі бурхливу діяльність. Поки що правоохоронці доводять причетність зловмисника до однієї із афер. Триває розслідування.

Які “партизани” на Тернопільщині відмовляться від зброї?

У Чорткові внаслідок обрушення монтажних конструкцій травмовано 4 людини