Зроби свій вклад у майбутні ліси Тернопільщини!

Поділитися

Приєднатися до акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» закликають лісівники Тернопілля

З 21 березня на Тернопіллі стартувала Всеукраїнська акція Державного агентства лісових ресурсів із весняного садіння лісу «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Уже з наступної суботи, 31 березня ц.р., у всіх лісових господарствах закипить робота, буде чутно веселий дитячий сміх, працівники лісової галузі проводитимуть інструктаж із правильної посадки саджанців, аби їх приживлюваність була якнайвищою. Все це буде сповнено чудовим настроєм усіх учасників Акції, адже сонячна і тепла погода і злагоджена робота налаштовуватиме всіх на добрий лад, а отже ліси, які садяться з таким веселим настроєм, у майбутньому стануть справжньою окрасою і надійною екологічною охороною Тернопільщини.

Як повідомила головний спеціаліст лісового відділу Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства Надія Козацька, 31 березня в усіх держпідприємствах, підпорядкованих управлінню, проводитиметься посадка лісу із залученням громадських організацій, представників влади, журналістів. А особлива увага цьогоріч привертатиметься до юних учасників і їх якнайбільшого залучення до акції «Майбутнє лісу в твоїх руках – 2012».

31 березня також святкуватимемо День довкілля. Тож цього дня відбуватиметься й упорядкування територій держпідприємств і лісництв, а також парків, скверів, розчищення берегів річок та водойм від сміття.

Закликаємо всіх охочих вкласти свій внесок у добру справу – збереження і примноження лісів нашої області, приєднатися до цієї благородної справи, яка щороку привертає увагу все більшу кількість громадян, яким не байдуже у якому середовищі житимуть вони і їхні нащадки.

Прес-служба Тернопільського обласного управління

 лісового та мисливського господарства

Історія Тернополя: хрести

«Поезія – музика душі…»