111

Тернопільська інтернет-газета «Про все» спільно з компанією «Тернопіль неРroduction» оголошують конкурс на написання кращого гумористичного кіносценарію  про діяльність міського голови Тернополя та його команди.

Як відомо, силами редакції інтернет-газети «Про все» було випущено дві гумористичні серії кіносеріалу «Нарада в мера» . Оскільки вони викликали чималий резонанс серед громадськості Тернополя, вирішено залучити  кращих з кращих письменників-гумористів, кіносценаристів, режисерів та усіх бажаючих з веселими ідеями до створення нових серій, які б суттєво вплинули на настрій тернополян.

За якими критеріями оцінювати сценарії, відзняті і змонтовані серії – редакція «Про все» пропонує читачам вносити свої пропозиції.

Головний приз – 1 мільйон гривень буде вручено авторам кращої серії 31 грудня за спільним рішенням редакції, компанії-спонсора та, звичайно, глядачів.

До конкурсу можуть долучатись інші спонсори та меценати, які зможуть номінувати кращі роботи на свій розсуд.4 comments

  1. nazar

    Інколи складається враження, що журналістам сайту “Про все” Надал навіть вночі сниться. Переіменуйте сайт на “Про Надала”. Бо сайт зараз точно не про все.

  2. Тарас

    Ще не заспокоїлись свободівці…Про все правильно робить, що їх критикує. Свободівці при владі, а отже слуги народу. Журналісти такі ж члени цього суспільства..якщо їх не влаштовує, а це ДАЛЕКО не тільки їх не влаштовують маразми свободівці, то “Про все” пише…А оскільки свободівці у нас недолугі, то виходить писати ледь не щодня… З другого боку, регіоналів тут товчуть не менше..Он, Хоптяна як за аварію розмазали…Жоден сайт не посмів…Тому затикати рот журналістам – дурна справа… І хоч “Про все” ще працювати й працювати, але вони успішно тримають марку незалежного видання, яке під каблук нікому не вдалось покласти за 5 років..Знаю, про що пишу, бо співпрацював тут більше пів року…Прийшов Машлянка сюди, і газета не стала бютівською чи з якимось політичним забарвленням..Єдине, що знаю точно, хлопці не дозволили одній дамі положити сайт під Свободу…

  3. Бютівець (бувший)

    а спонсори часом не РегНИанали, бо тільки вони собі дозволяють розкидатись краденими грошима на право і наліво, а сума то не мала 1 млн. Тепер зрозуміло чому Ви так обгаджуєте Свободу!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.