На тернопільський футбол Фірташ грошей так і не дав, а Хоптян – не знайшов

Поділитися

Украй погано складаються справи у футболістів тернопільської команди «Нива», яка виступає у другій лізі. У прем’єрному матчі весняної частини першості підопічні львів’янина Богдана Стронцицького зазнали дошкульної поразки. З рахунком 1:4 вони програли команді «Реал-Фарм» з міста Южний, що на Одещині, і скотилися на саме дно турнірної таблиці.

Одна з причин невдалих виступів надзбручанців – фінансові проблеми. Через брак коштів команда не провела тренувальних зборів, а разом зібралася лише за п’ять днів до матчу. Власники клубу заборгували гравцям платню за півроку. А на голодний шлунок багато голів не заб’єш…

Усі надії у «Ниви» були на свого краянина – газового магната Дмитра Фірташа. Взимку він обіцяв через підконтрольний банк «Надра» виділити футболістам з обласного центру 3 млн. грн. Решту коштів на підтримку команди гарантував знайти у місцевих підприємців голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян. Обіцянка – цяцянка, на банківських рахунках «Ниви» – нулі. Тож нулі останнім часом і у графі перемог.

Як відомо, Дмитро Фірташ спонсорує сімферопольську «Таврію», витрати на цю команду Прем’єр-ліги значно більші. Уболівальники Тернополя дивуються, чому власник «РосУкрЕнерго» мовчки спостерігає, як пропадає команда з його малої батьківщини, повідомляє “Високий замок”

У Тернополі дискутували як змінити українське суспільство (відео)

У Тернополі пройде передвеликодній ярмарок