111

Влада хоче зробити вигляд, що трудових емігрантів взагалі не існує. Про це заявив громадсько-політичний діяч Валентин Наливайченко, коментуючи рішення Конституційного суду, яке позбавило українських громадян, що перебувають закордоном, права обирати депутатів за одномандатними виборчими округами.

Він вважає рішення Конституційного суду несправедливим.

«Суд урізав виборчі права громадян, які в умовах провальної роботи влади взяли на себе повну відповідальність за своє працевлаштування і забезпечення достатку своїх родин, – відзначив Наливайченко. – Я хочу підтримати і привернути увагу всієї країни до справедливих вимог 37 громадських організацій українських заробітчан з Італії, Іспанії, Португалії, Греції, Німеччини, Чехії, США, які протестують проти рішення Конституційного Суду і вимагають відновлення своїх виборчих прав».

Наливайченко переконаний, що об’єднана опозиція після перемоги на парламентських виборах має на законодавчому рівні відновити виборчі права трудових емігрантів, а також посилили гарантії їх соціального захисту та стимулювали повернення на батьківщину.

 

 

1 comment

  1. Журналіст

    Джерело в МЗС: протягом останніх шести місяців з України виїхало стільки ж людей, скільки протягом 4-х років перед цим. Точні цифри – під грифом “таємно”, але питання обговорювалось на найвищому рівні.
    Єдиною реакцією Президента стала екстрена нарада із силовиками: генпрокурору, начальнику Податкової, голові МВС, голові СБУ наказали унеможливити вивезення за кордон грошей. А люди нехай їдуть

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.