Наливайченко: Режим Януковича боїться українських заробітчан

Поділитися

Влада хоче зробити вигляд, що трудових емігрантів взагалі не існує. Про це заявив громадсько-політичний діяч Валентин Наливайченко, коментуючи рішення Конституційного суду, яке позбавило українських громадян, що перебувають закордоном, права обирати депутатів за одномандатними виборчими округами.

Він вважає рішення Конституційного суду несправедливим.

«Суд урізав виборчі права громадян, які в умовах провальної роботи влади взяли на себе повну відповідальність за своє працевлаштування і забезпечення достатку своїх родин, – відзначив Наливайченко. – Я хочу підтримати і привернути увагу всієї країни до справедливих вимог 37 громадських організацій українських заробітчан з Італії, Іспанії, Португалії, Греції, Німеччини, Чехії, США, які протестують проти рішення Конституційного Суду і вимагають відновлення своїх виборчих прав».

Наливайченко переконаний, що об’єднана опозиція після перемоги на парламентських виборах має на законодавчому рівні відновити виборчі права трудових емігрантів, а також посилили гарантії їх соціального захисту та стимулювали повернення на батьківщину.

 

 

Мер Тернополя подякував сплюхам

Голова Збаразької райдержадміністрації програв суд і може втратити посаду!!! Хоптян “допомагає” Мдінарадзе?