Президент оприлюднив декларацію про доходи і витрати за 2011 рік. Цікаво, скільки “мільйонів” засвітять Хоптян, Кайда і Надал?

Поділитися

Президент України Віктор Янукович оприлюднив декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік відповідно до статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян, голова обласної ради Олексій Кайда, мер Тернополя Сергій Надал, народні депутати від Тернопільщини Муц, Джоджик, Деревляний, Стойко, а також прокурори та інші впливові чиновники на нинішній день не оприлюднили свої доходи за 2011 рік.

Натомість декларація Януковича доволі оперативно розміщена на офіційному інтернет-представництві Глави держави. Протягом 30 днів вона буде опублікована в офіційному виданні, як цього вимагає Закон.

Згідно з декларацією, у 2011 році Президентом України було отримано 757,6 тис. грн. (графа «заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору»).

Як проценти за банківським вкладом від фінансових установ Главою держави отримано 155,4 тис. грн.

Крім того, у 2011 році ТОВ «Друкарня «Новий світ» (місто Донецьк) виплатило Президентові України авторську винагороду в сумі 16,4 млн грн за передані цьому видавництву майнові права. Зокрема, видавництво отримало права на створені у 2005-2010 роках Віктором Януковичем книги «Рік в опозиції. У політиці не буває остаточних перемог і поразок», «…І рік при владі. Від кризи – до економічного зростання», «Здолати шлях», «Як Україні далі жити», а також на літературні твори, які у майбутньому будуть створені автором.

З отриманої суми авторської винагороди Віктором Януковичем до бюджету було сплачено 2,8 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Згідно з декларацією Президента України, Главі держави належать земельна ділянка площею 1,7688 га у Київській області з розташованим на ній житловим будинком площею 619,6 кв. м, квартира в місті Києві площею 239,4 кв. м і два машиномісця загальною площею 39,9 кв. м.

Витрати на утримання належного Главі держави майна у 2011 році склали 207,5 тис. грн.

У 2011 році Президентом України перераховано 120 тис. грн благодійної допомоги дитячому будинку «Багатодітна сім’я Михайла Жара».

На кінець 2011 року залишок коштів на банківських рахунках Глави держави становив 14,5 млн грн.

Президент України володіє цінними паперами на загальну суму 6,8 тис. грн.

Дружина Глави держави у 2011 році отримала 15,9 тис. грн пенсії і 4,9 тис. грн процентів за банківським вкладом.

Також у звітному році дружиною отримано 400 тис. грн доходу від продажу земельної ділянки і будинку у Донецькій області, які за життя належали її матері. Продаж відбувся у 2011 році після відновлення та оформлення всіх необхідних для цього документів.

У власності дружини Президента України знаходяться будинок площею 303,8 кв. м і земельна ділянка площею 0,9372 га, які розташовані в Донецькій області. Також дружині належить і використовується автомобіль Honda Odyssey 2009 року випуску.

Витрати на утримання належного їй майна у 2011 році становлять 37,5 тис. грн.

На кінець 2011 року сума заощаджень дружини Президента України на банківських рахунках становила 181,9 тис. грн.

До храму святого Петра, що на “Алясці”, тернополяни стояли у багатотисячній черзі (відео)

Розгубленість сьогодні – це очевидний стан усього нашого суспільства, спричинений поступовою втратою традиційних цінностей