Стартував обласний конкурс для педагогів Тернопільської області

Поділитися

1 квітня для вчителів Тернопільської області стартував обласний конкурс, взявши участь у якому педагоги можуть не тільки виграти цінні призи, а й підняти авторитет свого навчального закладу.

Організаторами конкурсу виступили Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації та Всеукраїнський освітній портал «Щоденник.ua», робота якого схвалена МОН (Наказ №1302 від 28.12.2010 та №302 від 1.04.2011).

Конкурс триває с 1 квітня по 22 квітня 2012 року.

Педагоги Тернопільської області вже сьогодні можуть взяти участь у конкурсі. Для цього необхідно:

  • заповнити головну сторінку навчального закладу на Всеукраїнському освітньому порталі «Щоденник.ua» (контакти, історія навчального закладу, керівництво, адміністрація, новини, інформація, що відображає навчально-виховну та позакласну роботу в школі);
  • надати доступ до освітнього комп’ютерного функціоналу учням та батькам;
  • налагодити комунікації між усіма учасниками освітнього процесу (розміщення оголошень, створення інформаційних сторінок, ведення форуму і шкільної газети);
  • підвищити активність використання ресурсу «Щоденник.ua» шляхом розміщення презентацій, аудіо та відео файлів на особистих сторінках, створення груп, ведення блогів та спілкування між користувачами.

Програма складатиметься з трьох етапів: організаційно-підготовчого (інформування шкіл про початок конкурсу), експертного (участь у конкурсі) та заключного (аналіз і оцінка робіт, оголошення і нагородження переможців).

Заявка на участь надсилається на адресу ternopil.shodennik@gmail.com в період з 01.04.12 по 22.04.12.

Більш детально ознайомитися з подробицями конкурсу вчителі можуть в спільноті «Обласні конкурси для педагогів!», яка створена на порталі «Щоденник.ua».

Контактна особа:

Оксана Аккерман – керівник PR-відділу «Щоденник.ua»

Email: press.shodennik@gmail.com

Тел.: (044) 377-76-86

Пам’ятники у Тернополі: чому така плачевна ситуація в місті?

Голова Тернопільської облради поїхав приватно в США