Судом задоволено позов прокуратури Тернопільського району в інтересах держави в екологічній сфері на суму понад 266 тис. грн.

Поділитися

Прокурор Тернопільського району звернувся до Господарського суду Тернопільської області із позовною заявою в інтересах держави до приватного підприємства про стягнення 266 тис. 077 грн. збитків, заподіяних водним ресурсам внаслідок скиду неочищених зворотних вод.

Встановлено, що згідно з умовами договору про надання послуг з водопостачання та водовідведення приватне підприємство взяло на себе зобов’язання здійснювати водовідведення з будинків, розташованих у селищі міського типу Тернопільського району в об’ємі 600 куб.м у місяць.

Цим договором підприємство також зобов’язувалося відповідати за справний стан і збереження водолічильників, водомірних вузлів та пломб, проте взяті на себе зобов’язання не виконало.

Як наслідок, через несправні каналізаційні мережі у період з 01.01.2010р. по 30.05.2011р. неочищені води в розмірі 185 838 куб.м не подавались на комплекс очисних споруд, а попадали в річку Серет, у зв’язку з чим навколишньому природному середовищу заподіяно збитків на суму 266 077 грн.

Господарський суд області прийняв рішення стягнути з приватного підприємства на користь селищної ради Тернопільського району 266 077 грн. збитків, заподіяних водним ресурсам внаслідок скиду нечищених зворотних вод.

За вказаним фактом прокуратурою району також порушено стосовно керівника приватного підприємства кримінальну справу, у якій триває досудове слідство, повідомили “Про все” у  прес-службі прокуратури Тернопільської області

 

 

Завтра у Тернопільському прес-клубі спекотно: Мариновський буде “жарити” Надала

Змінено ставки сплати збору за спеціальне використання води