111

   Проходять звичайні збори популярної тернопільської молодіжної організації “Сокіл”. Враховуючи, що це організації при правлячій в місті Свободі, то не дивно, що сам голова міської організації завітав до молоді на їх зібрання. Турбує інше — прапори, під якими проходить це дійство. Бачити організаційний прапор — звичайне явище, а от прапор конфедератів — дивина. Прапор в самому центрі — прапор південних штатів США, так званої конфедерації, які відділилися від США і постали з метою збереження рабовласницького стану на території півдня США.

Дивно, чому події, які відбувалися більше 100 років тому і в іншій державі так цікавлять молодь, що вони під прапором рабовласників проводять збори. Але знаючи репутацію радикальної свободи все стає на місця. Якби там не було, але не видно партійного прапора свободівців, але є прапор СНПУ. Саме через назву і прапор прийшлося міняти символи партії, так СНПУ і перетворилося у всім відоме ВО “Свобода”. Але молодіжне крило мабуть не знає про ці зміни і досі використовує стару символіку партії.

Цікавим і відкритим залишається питання: про що може розказувати Навроцький Роман (депутат обласної ради, голова Тернопільської міської організації ВО “Свобода”) дітям, коли за його спиною прапор рабовласників? За що бореться свобода і яка її реальна мета?5 comments

 1. Dixie

  “Журналісту” перед тим, як робити спроби писати, варто хоча б вікіпедію почитати. Конфедерація об”єднувала південні а не північні штати і протистояння було пов”язане з рабством дуже умовно. У двох півнчних штатах рабство зберігалося і Лінкольн не робив з цього трагедію. Вся суть конфлікту була закладена в економічній політиці і економічній моделі розвитку.

 2. Віталій

  взяли тільки світлину зіпсували своїм фотошопом.. навіщо було червоним обводити, сліпих немає!

 3. Орест

  Ти молодий, у тебе є раби і ти не знаєш, що з ними робити? Не засмучуйся звертайся вже сьогодні.

 4. Доктор Геббі

  прапор мій і мого камрада, і якщо “журналіст” не знає історії то не варто братись до написаня подібних статтей!
  Громадянська війна в Америці – це війна за свободу в першу чергу!

  “Я настоял на переселении негров (обратно в Африку) и я буду продолжать. Моя Декларация равенства связана с этим планом (переселения). Несовместимость двух разных Белых народов намного меньше, чем двух разных народов Белых и черных … Я не могу представить большего бедствия, чем интеграция негра в нашу социальную и политическую жизнь в качестве равного нам … В течение двадцати лет мы сможем мирно переселить негра … в условия, в которых он сможет в полной мере стать человеком. Этого он никогда не сможет сделать здесь. Мы никогда не сможем достичь идеального объединения, как мечтали наши отцы, с миллионами чужестранцев, низшей расой среди нас, чья ассимиляция не является ни допустимой, ни желательной.”
  Це слова Лінкольна, як бачимо не дуже толлерантне ставлення до негрів. Так що звинувачиувати південь у расизмі не логічно.

  А в наш час прапор конфедирації став, по суті, символом боротьби проти тоталітарних систем (скажімо коли ламали берлінську стіну цей прапор був зафіксований) і те що він з”являється на подібних фото є дуже доречним в даному часі, бо якщо наша країна ще не є тоталітарною, то швидким кроком йде до цього.

 5. Вітька

  Повністю підтримую останню тезу попереднього допису. Неможливо толерантно ставитися до людей, які навіть не намагаються приймати культурні норми країни перебування (не говорю вже про асиміляцію).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.