Українська інтернет-революція (відео)

Поділитися

Агенція PlusOne DA запустила ролик «Українська інтернет-революція» – про Уанет. Чим він живе сьогодні і як впливає на наше повсякдення.

Як зазначається в відео-ролику, 40% населення України і 9 з 10 молодих людей вже користується інтернетом. Виросло нове покоління, яке не знає про факс і не чуло про телеграми, все менше використовує телевізор, але в них є e-mail, SMS та Skype. Покупки в інтернеті стали звичною справою і в 2011 році сумарно склали 20 млрд. грн. 90% користувачів оселилися в соціальних мережахі туди ж переселяються політики: 10% народних депутатів ведуть свої еккаунти. Сторінки брендів в соцмережах збирають аудиторію, що рівна населенню середнього обласного центру, як Черкаси. Ось-ось бренди матимуть аудиторію співмірну з національними газетами і телеканалами. «Багато людей, які приймають стратегічні рішення на рівні корпорацій чи політичних сил, недооцінюють роль інтернету в житті українців, – йдеться у прес-релізі компанії – Тому ролик має просвітницьку функцію. Ним ми хотіли показати, що інтернет – це вже невід’ємна частина бізнесу, суспільства та політики. І він настільки суттєво впливає на життя пересічних українців, що ігнорування сьогодні цього каналу взаємодії та комунікації може призвести до негативних наслідків як для компаній та політиків, так і для держави та неурядового сектору».

Цифрова агенція PlusOne DA (Київ) була створена в 2011 році і спеціалізується на електронних комунікаціях. PlusOne DA надає повний перелік послуг у сфері digital-communications і є абсолютним лідером у сегменті політичних комунікацій. Серед клієнтів агенції лідируючі українські і міжнародні компанії, міжнародні організації, публічні і політичні особи, в т.ч. курорт «Буковель», компанії «САН ІнБев Україна» та «МТС-Україна».

http://watcher.com.ua

Кіномани-тернополяни “рвануть” в Однокласники

Тернополяни-вболівальники вже розігрують халявні квитки на Євро-2012. Приєднуйся!!!