111

Сьогодні у Тернополі відбулась чергова “бійня” між правоохоронцями і членами партії “Свобода”. Місцеві патріоти намагались завадити комуністам пройти «до вічного вогню» під червоними прапорами. Як і торік, свободівцям не вдалось це зробити. Правоохоронці захистили комуністів. Навіть дуже ревно. Чому не сприяли дотриманню букви закону – завтра можна буде дізнатися на сесії обласної ради.

Журналіст тернопільської інтернет-газети “Про все” на кілька хвилин запізнився на акцію, яку організовувала тернопільська влада 9 травня. Біля військової техніки, що у Парку Слави, під’їхав автобус з синіми номерами. З нього почали виходити люди, які одягали однострої комуністичної партії. Згодом у розмові з головним комуністом Тернопільщини Василем Парадзінським “Про все” почуло подяку правоохоронцям краю за «сприяння». Дивно, чому міліціонери не звозили свободівців для того, щоб уникнути порушень розпорядження голови обласної ради?

4 comments

  1. nazar

    Недолюблюю Машлянку за частенький субєктивізм. Але тут йому ріспект. Молодець. Опитився в потрібний час в потрібному місці!

  2. василь

    Суки, вже дістали своїми тупими приколами!!! Комунізм не пройде!!! Геть червоних пі…….ів.

  3. василь

    Міліція повинна визначатися,або вона воює з порушниками закону,або вона їх покриває!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.