111

Тернопільська інтернет-газета “Про все” отримала ось такий актуальний лист на поштову адресу. Зважаючи на всеукраїнський резонанс справи, подаємо його без скорочень і правок

Співітчизники!

Чиновницьке свавілля на Тернопільщині досягнуло найвищої точки кипіння.  Далі терпіти нема сили та сенсу!

31 грудня 2011 року губернатор області Валентин Хоптян – колишній перший секретар обкому комсомолу Хмельницької області, його заступник – колишній перший секретар обкому комсомолу Тернопільської області та колишня секретар ЦК комсомолу України, його дружина Надія Хоптян –  сьогодні голова Гусятинської районної ради, перебували в п’яному кортежі автомобілів, який убив людину.

Вийшовши після цього сухими із води, ця розгнуздана комсомольська зграя вирішила допомогти ліквідувати нашу область, щоб зачистити її від патріотів.

Нам обіцяли прозоре розслідування ДТП за участю кривавого сімейства Хоптянів. Натомість відбулося все навпаки. З посади погнали начальника обласної міліції генерала Федора Бортняка – нашого краянина, інтелігентну, розумну і чесну людина. Начальника обласного ДАІ полковника Віктора Пака, жителя Тернополя, кинули за грати, списуючи на нього всі гріхи. Без батька і чоловіка залишилися його діти та дружина.

А криваве сімейство губернатора, яке організувало передноворічну п’яну оргію з головами райдержадміністрації та іншими державними посадовцями, після якої загинула людина, житель Тернопільщини, прикрили високі київські посадовці.

Тепер це комуністичне хоптянівське кубло,  яке за допомогою своїх київських покровителів та деяких наших хрунів, перефарбувалося під активістів Партії регіонів, помінявши шкіряні куртки червоних комісарів на крісла голови облдержадміністрації та голови райради, вирішило, що Тернопільщина – це їхня вотчина,  а її жителі – бидло, яке буде тільки працювати  і все їм терпіти.

Сьогодні це червоне сімейство не тільки не покаялося, а ще більше стало розгнузданим. «Вождь» на Тернопільщині хоче випити всю горілку і з ранку до вечора тільки пиячить, а червона комісарша з ранку до вечора працює за принципом навіщо платити за те, що можна взяти так, і тільки думає, що ще вкрасти з бюджету, як обібрати підприємців  або продати ще одну посаду.

Хизуючись тим, що ніби мають  гарантію від Президента, вони нахваляються протриматися у нашій області мінімум до виборів, а потім,  коли тут не буде що красти, очолять Хмельниччину.

Тепер це голодне червоне сімейство під гаслом виборчої кампанії розпочало нове коло поборів з підприємців, розказуючи байки, що з Києва на вибори нема ні копійки. У хід ідуть усі засоби. Колишні комуняки своєю розгнузданою комсомольською брутально поведінкою принижують та оббирають підприємців, залякують не тільки державних службовців, а й простих громадян, кожен раз називаючи конкретні суми, які слід сплатити нібито для столиці.

Стало очевидним, якщо це захланне сімейство та його зграю  не зупинити, то наша область перетвориться на вотчину  для жорстоких рекетирів. Ми не можемо допустити, щоб наших краян позбавили елементарної самоповаги та гідності. Тому 30 квітня 2012 року розпочато безстрокову акцію протесту під гаслом: «Геть з Тернопільщини вбивцю-пияка Хоптяна та його червону комісаршу!»

Щоб досягнути поставленої мети, ми будемо боротися усіма можливими і навіть неможливими методами та засобами. Перші кроки вже зроблено.  Тому закликаємо не доводити ситуацію до серйозного протистояння і забрати з нашої області вбивцю-пияка та його червону зграю.

Ми не дозволимо, щоб через криваве сімейство, страждали наші люди, щоб кидали в тюрми невинних, принижували наших дітей та дружин, а вбивця-пияк і рекетири жирували за наш рахунок.

Тверезомисляча громада Тернопільщини

8 comments

 1. перехожий

  люди схаменіться. Як так можна гидко себе поводити. Хоптян багато зробив для Тернопільщини. Чи не так? Пишуть ті і акції роблять ті , які не хочуть працювати і нічого робити для покращення життя людей та для процвітання Тернопільщини, а може хтось мітить на його місце, може це чиновники ,які його оточують, бажаючих зайняти його місце нетак мало.(один із бажаючих його заступник, нераз згадувався Г.) Прослідкуйте за іншими областями та порівняйте.

 2. Narod

  Звільніть його з посади!!!!!
  Що в нас за влада така що хоче те й робить а їм за це нічого не роблять!

 3. vladzjo@

  Тернопільщина справді має патріотів, але патріоти це люди прагматичні, які розуміють все те, що зробив для Тернопліьщини Валентин Хоптян. Чесно мене як Тернополянина обурює таке до ганьби низьке повідомлення, від непонятно кого, з жадобою, заздрістю, з ненавистю до людей які зараз працюють у владі. Заставний славний тернополянин будучи мером награбував державне майно, сьогодні в ресторані Україна відкриває критий паб, в колишньому Космосі відкриває мега круту піццерію, то це нормально, то тернополяни його підтримують….. Надал грабує на кожному квадратному метрі землі в Тернополі, і грабував будучи податківцем…і хати в елітних селах кругом Тернополя, і круті тачки, і мільйони долларів, і дити невиховані ходять. Кайда фанатік, приїхав взагалі невідомо звідки нічого не робить … вже три роки сидить як ведучий ток-кшоу на тій облраді…. ви хоч розберіться, ше хто окго підставив…. треба відзначити шо губернатор ше й покривав винуватся ДТП в якому фігурувало його ж ім`я, по-людськи, надіявся що ще все буде добре…. а міг одразу здати вбивцю …

  ех….. люди ви наші жорстокі, як можна бути такими нахабами і невдячними …… соромно читати такі листи…. і всі так працюють і Деревляний і Муц… всі лиють грязюку, бо зхаздрять владі яку має Хоптян зараз на Тернопільщині. От це і є образ тих політиків і опозиційних і не дуже… за яких тернопільський нарід голосує і Слава Україні кричить.

 4. Максим

  А ще той хряк-пияк свої бігборди розсилає по всіх районах – а голови райдержадміністрації мають йому за кожен бігборд по 600 гривень передати, я більш ніж впевнений, що бігборди якийсь поліграфкомбінат друкує після Хоптянового “нагибання” безкоштовно…певно на горілочку грошей бракує!

 5. саня

  люди про що ви говорите хто кому заздрить!
  людина пяна вбила людину і дальше керує областю
  поставте себе на місце тієй родини!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. Юхим

  Так, Муци і інша пої*ень лиють грязюку одне на одного бо заздрядь.
  Та це не робить Хоптяна невинним!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.