111

26 квітня, на запрошення ініціатора просвітницького проекту «Духовні скарби Поділля» Василя Чубака, Преосвященніший Павло, Єпископ Тернопільський і Теребовлянський поблагословив колектив торгово-розважального центру «Подоляни».

У церемонії освячення «Подолян» взяли участь, також, близько двадцяти священиків Тернопільсько-Теребовлянської Єпархії УПЦ КП, зокрема і митрофорний протоієрей, отець-декан Михайло Левкович.

З нагоди цієї події Преосвященніший Павло привітав усіх присутніх на святі та подякував Василю Чубаку за плідну співпрацю, повідомляють http://podolyany.com.ua

В свою чергу, у подячному слові, Василь Чубак наголосив: «Час Великодніх свят – особливий час і я особисто та весь наш колектив надзвичайно раді, що саме сьогодні маємо честь отримати благословення від духовенства рідної нам Тернопільсько-Теребовлянської Єпархії! «Подоляни», як перлина Тернопільщини, є поважним центром духовного і культурного життя краю – тут проводяться чимало фестивалів, дитячих конкурсів, благодійних акцій.

Ми дуже пишаємось гарними взаєминами та співпрацею із Святою Православною Церквою, з Святійшим Патріархом Філаретом, з Преосвященнішим Владикою Павлом, з митрофорним протоієреєм отцем-деканом Михайлом і сподіваємось, що співпраця і надалі буде плідною. Наша співпраця має уже чималу історію, вона винагороджена Святійшим Патріархом Орденом Святого Рівноапостольного Князя Володимира Великого, якого я мав честь удостоїтись, але не земних нагород прагнемо, тому маю бажання зробити ще багато доброго в ім’я Бога, України і нашої Святої Церкви!» .

Духовенство Тернопільсько-Теребовлянської Єпархії УПЦ КП окропили Святою Водою приміщення ТРЦ «Подоляни», освятили нововідкритий боулінг-більярд клуб «Сільвер» та взяли участь в офіційному прийнятті, організованому на їх честь Василем та Тетяною Чубаками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.