111

Український гурт Los Colorados, схоже, випустив черговий стьоб-хіт, який може набрати не один мільйон переглядів. Цього разу хлопці взялись за Rammstein, і їх знову помітили.

Los Colorados – це 4 хлопці з села Тетельківці Тернопільської області. Хлопці стали мегапопулярними в 2009 році завдяки переспіву відомого хіта Кеті Пері – Hot N’ Cold. Їх кліп лише у YouTube набрав понад 6 млн. переглядів (основний кліп 3,6 млн разів та ще кілька десятків його копій близько 3 млн). Ця після більше року була українським відео №1 у YouTube.

Hot N’ Cold хлопці записали в студії однієї з тернопільських телекомпаній. Передбачалось, що вони виконають кілька своїх пісень, але хлопці вирішили продемонструвати й щось оригінальне – заради фану і веселості. Замість звичних ударних установок та електрогітар вони взяли баян, великий бубен, контрабас – і “злабали” свій мегахіт.

Популярними хлопці стали після того, як про них розповіла ведуча американського популярного шоу Ellen Show. Потім сама Кеті Пері в своєму Facebook-екаунті тепло відгукнулась про їх хіт.

Вчора хлопці виклали у YouTube свій новий кавер на пісню Du Hast (Rammstein).

Сьогодні їх відео вже з‘явилось на каналі Rammstein, де всього за пів години набрало майже 2 тисячі шеарів та 4 тисячі лайків.

Сьогодні вранці пісню переглянуло 200 тисяч!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.