Непрацездатність клієнтів лікар бачив тільки крізь призму особистого збагачення

Поділитися

Нарікання людей на процвітання хабарництва у медичних закладах небезпідставні. Міліціонери все частіше реєструють факти вимагання та отримання поборів ескулапами. Останній з таких випадків оперативники управління боротьби з економічною злочинністю задокументували у Тернополі.
Як розповів начальник УДСБЕЗ УМВС України в Тернопільській області Анатолій Лупійчук, кримінальну справу за частиною третьою статті 369-2– одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди, порушено проти заступника головного лікаря з питань експертизи тимчасової непрацездатності одного районного територіального медичного об’єднання. Той, хто одягнув білий халат, присягнувши робити усе задля блага хворого, піклувався радше про своє матеріальне становище.
Лише за травень-червень, коли міліціонери здійснювали оперативні заходи відносно підозрюваного, було задокументовано десять фактів вимагання та отримання ескулапом неправомірної винагороди від жителів області. Загальна сума збагачення становила понад три тисячі гривень. Затримали горе-медика, коли той за п’ятсот гривень, отриманих від жителя селища району, пообіцяв не перешкоджати останньому в призначенні інвалідності.

Тернопільські вболівальники не підтримають португальців у фіналі Євро-2012

Тернопіль “європейське” місто (відео)