111

Такої дискусійної прес-конференції у нашому місті цього року ще не було. Головний режисер Тернопільського обласного академічного українського театру Олег Мосійчук та режисер-постановник вистави “Три сестри” В’ячеслав Жила підводили підсумки театрального сезону та розповіли про прем’єру “Три сестри”. Журналісти доволі критично поставились до слів і бачення режисера. У четвертому відеоролику можна переглянути як дискусія ледь не переросла в грандіозний скандал.
Оцінювати дискусійність та аргументацію сторін пропонуємо вам, шановні читачі. Театралознавці стверджують, що за таких обставин успіх виставі гарантовано…
1 comment

  1. Христина Ярославівна (вчителька)

    Шановні патрійоти! Подивилась прес конференцію про нові спектаклі. Ставте щось людське, щоб і нам на селі було що дивитися. Як буде гарна постановка, то ми приїдемо до обласного центру, а те, що ви зараз возите з депутатом визволителем по селах, то це не театр. Це нагадує агіт бригаду з виступом перед завісою кандидата в депутати, та щей артистів заставляєте підспівувати. Говорите, що в театрі нетреба лозунгів, а самі перетворюєте його на дешевий політмайданчик. І не сваріть журналістів за запитання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.