Секс без зобов’язань по-тернопільськи

Поділитися

У мене була така зустріч.
Що штовхнуло, мене навіть не знаю. Не скажу що мені не хватало сексу, в кількісному і якісному плані. На той момент уже 6 років у шлюбі. Можливо те що не нагулявся до весілля (одружився відносно рано і по суті із дівчиною з якою було у мене вперше)
А відбулось це все якось випадково. Чисто випадково під руку підліз банер сайта знайомств. Скажу чесно ставився до таких сайтів скептично. Але по пріколу зареєструвався і почав тролити дівчат фразою : “Давай зустрінемось для інтиму”. Було цікаво чи найдуться дівчата які погодяться реально на зустріч.
І одна з них погодилась. І зовсім не стара діва. Мені тоді було 26 їй 29. Симпатична. Вона теж була одружена, сімя, дитина. Спочатку обмінялись фотками, потім номерами телефонів, зідзвонились домовились про зустріч, обговорили всі умови зустрічі і того ж таки дня поїхали в готель.
Відчуття були спірні. Трохи напрягало мене що я реально зрадив дружині. Але секс у нас реально був класний, пристрастний. Спочатку перший раз від хвилювання я не міг довго кінчити, зате партнерка всигла раза 3-4. Другий раз уже ні про що не думав, лише про те щоб її задовільнити і самому получити задоволення. Одним словом повністю віддались пристрасті.
Після чого просто розійшлись і більше один одного не бачили. І ніяких розпитувань чому, навіщо. Я навіть не впевнений чи вона назвала мені своє справжнє імя. Ще перед зустріччю домовились, що ніяких спроб контактів опосля. Також домовились про контрацепцію, хоча один одного запевнили що абсолютно здорові, але всетаки секс був в резинці.
Деякий час після зустрічі мене мучила совість, поступив в принципі по свинськи щодо дружини.
Також був страх, щоб часом про це ніхто не взнав. Особливо дружина. Вона б мене напевно вбила за таке. Це б напевно був бв кінець моїй сімї. Але з рештою пройшло зтого часу майже 5 років. З часом трохи попустило. Зараз згадую лише приємну сторону зустрічі.
Спроб повторити більше не було.

dionisss

Сьогодні Кременець – столиця байкерів Східної Європи!!!

У Тернополі вшанують День Відновлення української держави