За розміщення торгової ятки сільський голова вимагав 600 доларів хабара

Поділитися
 
Нещодавно ряди хабарників поповнив сільський голова із Збаразького району. Співробітники обласного управління боротьби з економічною злочинністю затримали чиновника «на гарячому», коли той у службовому кабінеті поклав до власної кишені шістсот американських доларів.
Як розповів начальник управління боротьби з економічною злочинністю Анатолій Лупійчук, сільський голова неодноразово використовував службове становище для власного збагачення. На початку червня до посадовця звернувся приватний підприємець із пропозицією розмістити на території села торгову ятку з продажу хлібобулочних та кондитерських виробів. Державний службовець зацікавився, адже добре розумів, що справа пахне грошима. Крім дозвільних документів, як необхідну умову позитивного вирішення питання вказав і конкретну суму у доларах США. Після того, як депутати сільради ухвалили необхідне рішення, голова телефоном нагадав підприємцю про винагороду для себе. Наступного дня під час зустрічі бізнесмен отримав документи, а сільський голова – гроші. Та у перебіг подій втрутилися міліціонери. Факт передачі коштів був зафіксований. Під час особистого огляду у затриманого вилучили 600 американських доларів.
На даний час проти підозрюваного порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Розслідування проводять слідчі обласної прокуратури.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Як завершиться сьогодні матч збірної України зі збірною Франції? (опитування, голосувалка)

Хто такий Михайло Апостол? Найкращий керівник районного штабу Юлії Тимошенко в Україні!