Чужі борги вартували життя

Поділитися

    П’ятдесяти семирічний житель Великої Березовиці Тернопільського району власним життям заплатив за те, що став на захист сусіда-боржника.
    Слідчі Тернопільського райвідділу внутрішніх справ розслідують кримінальну справу, порушену за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого. У вчиненні важкого злочину міліціонери підозрюють 31-річного мешканця Шумщини.
Як розповів начальник слідчого відділення районної міліції Юрій Ковалик, повідомлення про смерть 57-річного чоловіка надійшло від селищного голови.  Проведена судово-медична експертиза показала, що чоловікові допомогли попрощатися з життям, адже під час розтину було виявлено переломи дванадцяти ребер та інші несумісні з життям ушкодження. Правоохоронці взялися з’ясовувати за яких обставин і хто так жорстоко побив чоловіка.
З’ясувалося, тяжкі тілесні ушкодження потерпілому наніс 31-річний мешканець Шумського району. Чоловіки навіть не були знайомі, а от той, хто їх звів і, зрештою, через кого зав’язалася бійка, був сусід загиблого.

Усе почалося з пропозиції перехилити чарку-другу. Спочатку за столом зібралися лише сусіди. 57-річний чоловік навіть дав грошей на пляшку. До компанії згодом приєднався шумчанин. У Березовиці чоловік опинився невипадково – спеціально приїхав, аби забрати борг.
Сварка почалася саме через гроші. На захист 40-річного сусіда став потерпілий. Це позичальникові не сподобалося. Спочатку він відштовхнув чоловіка, а коли той спробував чинити опір – сталася бійка. Молодий та дужий повалив «захисника» на землю і став копати ногами.
Коли забіяку зупинили, той геть пішов з чужого подвір’я. Поплентав додому і потерпілий. Що зазнав важких тілесних ушкоджень, мабуть, не здогадувався, бо навіть до медиків не звертався. Але через два дні чоловіка знайшли мертвим.
З’ясувавши усі обставини злочину та причину смерті загиблого, міліціонери затримали шумчанина. Чоловік зізнався, що дійсно побив жителя Великої Березовиці, мовляв, старий поліз не у свою справу, але заподіяти йому смерть не хотів.
Проти підозрюваного порушена кримінальна справа за частиною першою статті 121 Кримінального кодексу України.

Допоможіть розшукати неповнолітнього!

За повідомленням Інтернет-видання призначено перевірку