Хто переміг у чемпіонаті з дворового футболу і як нагородили переможців

Поділитися

Вчора, третього липня, відбулося урочисте нагородження команд – учасників Чемпіонату з дворового футболу.  Побували на церемонії нагородження і активісти ТОО ПП «УДАР», яка активно долучилася до проведення даного дійства.

Захід був організований громадськими організаціями «Молода реформація» та «Здорова нація», однак Політична партія «УДАР» посприяла тому,  щоб учасники отримали максимальне задоволення від того, що взяли участь у турнірі.

Перед присутніми виступив заступник голови виконавчого комітету ТОО ПП «УДАР» Андрій Цибульський, який зауважив, що і надалі «УДАР» буде виступати співорганізатором подібних заходів. Чимало власних зусиль для того, аби учасники змагань отримали гідну винагороду, доклав активіст партії «УДАР» Артур Карп‘юк. Він пояснив, чому вирішив не стояти осторонь, а підтримати активну молодь.

–         Ми мусимо підтримувати дітей, підтримувати молодь, адже значно приємніше бачити, що вони змагаються у футбольних турнірах, аніж спостерігати за тим, як вживають пиво чи курять сигарети у під’їздах. «УДАР» активно долучився до даного заходу  ще й тому, що ми фактично завжди знаходимо можливості підтримати спортивні ініціативи, і радіємо, коли нам це вдається зробити.

У результаті змагань між п’ятнадцятьма дворовими командами перемогу здобула команда «Скала», представники якої матимуть змогу відпочити у оздоровчому таборі в Києві. Команди, що посіли друге та третє місця зможуть безкоштовно оздоровитися у таборі на Тернопільщині. А це, на думку активістів ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» гідний та незабутній подарунок для підлітків, повідомили “Про все” у прес-службі ТОО ПП «УДАР» Віталія Кличка

Серет отруїли. На черзі Дністер? (відео)

У четвер, 5 липня, о 10.00 розпочнеться пленарне засідання 43 сесії Тернопільської обласної ради