Цікаво, чи читали тернопільські патріоти-свободівці, як необхідно поступати із ворогами української державності, людьми, які принижують наше національне, паскудять у нашому домі…
Таке враження, що горе-патріоти ледь не розплачуться і будуть просити менше шкодити…

3 comments

  1. ПАТРІОТ

    Шановний п.Стаюра Володимир…Чому Ви не дали підтримку свого часу підприємцям авторинку Мотор???Які до Вас неодноразово звертались….На запит підприємців була проведена комісія зі спеціалістів різних профілей,на авторинку Мотор було виявлено купа порушень,в тому числі захват землі міської ради….збирання мита адміністрацією Мотор з підприємців,довгі-довгі роки йшло здирництво.шахрайство і т.д….користування земельною ділянкою без правовстановлюючих документів….і т.д.Ваш сусід(і кращий побратим)Керничний Володимир Степанович саме і є директор авторинку Мотор,а його супруга Марія Василівна.так забавно няньчить Ваших діточок(хоча в свій час вона своїх онуків не хотіла бавити поїхала в Італію на відпочинок на пару рочків),а від Ваших діточок не може “відклеїтись”…І взагалі таке враження складається що у Вас там “швецька сімя” з Керничними…..А скільки грошей недоотримав міський бюджет від авторинку Мотор?….Спеціалісти підрахували…Що декілька мільйонів..)))Шановний п.Стаюро,треба із себе починати….Напишіть явку з повинною,і стане легше….Покладіть свій парт.квиток,депутатський мандат довіри, на Ваше місце є достойніші Люди….

  2. 12kar

    Слухайте шановний “ПАТРІОТ”! Не потрібно свої проблеми перекладати на плечі інших. Потрібно було законно оформити документи. І справно платити податки, а не “нахімічити”(як люблять підприємці обходити закон і робити все за взятки і подешевше), а потім з себе чесних строїти, і просити допомоги.

  3. 12kar

    Я цю ситуацію знаю з Ринком “Мотор” бо також працюю на цьому ринку, тому я знаю про, що пишу. Стаюра просто не хотів пхатись в то болото, але це його право і тому нема в чому його робити винним!!!

Напишіть відгук