Колишній високопосадовець Тернопільської облдержадміністрації незаконно відчужив 4 га землі вартістю близько мільйона гривень

Поділитися

Прокуратурою Тернопільської області порушено кримінальну справу стосовно колишнього начальника одного з управлінь Тернопільської облдержадміністрації за фактом зловживання службовим становищем  при відчуженні належної управлінню земельної ділянки площею 4 га і спричинення збитків в розмірі понад 858 тис. грн.

 Дослідчою перевіркою встановлено, що колишній начальник одного з управлінь Тернопільської  ОДА, з корисливих мотивів,  незаконно  надіслав голові однієї з райдержадміністрацій області клопотання про вилучення належної управлінню земельної ділянки площею 4 га. На підставі цього клопотання  припинено право користування даною земельною ділянкою вказаним управлінням і передано до земель запасу.

Надалі,  головою райдержадміністрації видано ряд розпоряджень, відповідно до яких  вказана земельна ділянка передана у власність 6-ти громадянам для ведення особистого селянського господарства. Серед зазначених осіб  опинилась дружина начальника управління і родич голови райдержадміністрації.

Внаслідок незаконних дій колишнього чиновника інтересам держави заподіяно збитки в сумі понад 858 тис. грн.

Кримінальну справу порушено за ч.2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). Досудове слідство у ній провадиться прокуратурою області. За вчинене колишньому посадовцю  загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років та зі штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто до 17 тис. грн.).

На даний час у справі триває досудове слідство.

 

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Завтра у Тернополі перебуватиме Андрій Шевченко!

Історія Тернополя. Вулиця М.Грушевського