На Тернопільщині прокуратура відреагувала на порушення прав абітурієнтів

Поділитися

На виконання завдання Генеральної прокуратури України органи прокуратури Тернопільської області проводять перевірки дотримання вимог законодавства про вищу освіту.

За результатами перевірок, проведених у одному з районів області, виявлено порушення вимог законодавства про вищу освіту, які допущено під час проведення вступної кампанії у вищих навчальних закладах.

Зокрема, встановлено, що у місцевому училищі як на офіційному сайті, так й на інформаційних стендах не у повному обсязі оприлюднені правила прийому в 2012 році, відсутня інформація про рішення приймальної комісії, а також про кількість місць, виділених для вступу поза конкурсом та цільового прийому.

Крім того, у цьому ж навчальному закладі відсутня програма співбесіди з абітурієнтами, яким відповідно до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, надане право вступу до вищого навчального закладу за результатами співбесіди.

У іншому вузі на офіційному сайті в розділі «Перелік документів для вступу» наводиться перелік документів, що не передбачені умовами та правилами прийому до вузу у 2012 році (довідка про щеплення, копія ідентифікаційного номера, копія трудової книжки), а також не оприлюднено інформацію про кількість місць, виділених для вступу поза конкурсом та цільового прийому.

З метою усунення вищезазначених порушень прокурор району приніс протести керівникам вищих навчальних закладів.

Перевірки на вказаному напрямі тривають.

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Історія Тернополя. Вулиця М.Грушевського

Не будь байдужим! Час настав!